Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

Jaunųjų tyrėjų pasiekimai

Gruodžio 12 d. jaunieji  „Protono“ tyrėjai  Austėja Kanclerytė ir Karolis Evseičikas dalyvavo respublikiniame konkurse „Idėjų mugė“. Didžiuojamės savo kantriais tyrėjais, per porą rudens mėnesių suspėjusiais atlikti ir sėkmingai pristatyti konkurse  tiriamąjį darbą „Tujų, juodųjų serbentų ir vynuogių lapų ištraukų poveikio pektinazei tyrimas“. Geriausių darbų autoriams buvo įteikti LMNŠC direktoriaus diplomai ir prizai, džiugu, kad tarp geriausių ir mūsų gimnazistai.

 

Gamtos mokslų mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 51 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5775738
http://1rxpills.com/