Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Narių vertinimas:  / 0

Įvyko 70-osios Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

9 klasė

II vieta – Emilija Janonytė (I KTU), mokytoja Jovita Gružauskienė;

III vieta – Goda Bartninkaitė (I KTU), mokytoja Jovita Gružauskienė.

10 klasė

I vieta – Simona Tamošiūnaitė (II fg), mokytoja Jovita Gružauskienė;

II vieta – Kamilė Pupalaigytė (II hs), mokytoja Ramutė Gataveckaitė;

III vieta – Toma Bartninkaitė (II fg), mokytoja Jovita Gružauskienė.

11 klasė

II vieta – Gabrielė Pilkytė (III hs1), mokytoja Ramutė Gataveckaitė.

12 klasė

I vieta – Elada Jackevičiūtė (IV bm), mokytoja Živilė Kursevičienė;

III vieta – Beatričė Berulytė (IV bm), mokytoja Živilė Kursevičienė. 

 

Į Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinį etapą vyks Simona Tamošiūnaitė (II fg), mokytoja Jovita Gružauskienė.

 

Informacijos centras-biblioteka 

 

Pasiekimai

Narių vertinimas:  / 0

 

TamosiunaiteAugustė Tamošiūnaitė, IV bm klasės mokinė,

dalyvavo šalies jaunųjų filologų konkurse ir

už sukurtus eilėraščius apdovanota Švietimo,

kultūros ir sporto ministerijos pagiriamuoju raštu.

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvių kalbos mokytoja Liucija Vinevičienė

 

 

Rajono mokinių meninis skaitymo konkursas

Narių vertinimas:  / 0

Sveikiname  Eladą Jackevičiūtę (III bm kl.) ir jos mokytoją Živilę Kursevičienę rajono 9-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse užėmusią I vietą.

 

Informacijos centras-biblioteka

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai

Narių vertinimas:  / 0

Įvyko Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas (nuotoliniu būdu). Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

9 klasė

II vieta – Kamilė Pupalaigytė (Ihs kl.), mokytoja R. Gataveckaitė;

III vieta – Toma Bartninkaitė (Ifg kl.), mokytoja J. Gružauskienė;

III vieta – Pijus Slavinskas (Ifg kl.), mokytoja J. Gružauskienė. 

10 klasė 

II vieta – Miglė Valentinavičiūtė (IIfg1 kl.), mokytoja J. Gružauskienė;

II vieta – Gabrielė Pilkytė (IIfg1 kl.), mokytoja J. Gružauskienė;

III vieta – Adrija Jurkevičiūtė (IIfg2 kl.), mokytoja R. Gataveckaitė.

11 klasė

I vieta –  Elada Jackevičiūtė (IIIbm kl.), mokytoja Ž. Kursevičienė;

II vieta – Elzė Demjanovaitė (IIIbm kl.), mokytoja Ž. Kursevičienė;

III vieta  – Aistė Demjanovaitė (IIIbm kl.), mokytoja Ž. Kursevičienė.

12 klasė

II vieta – Danielė Verbickaitė (IVbm-ft kl.), mokytoja J. Gružauskienė.

 

Informacijos centras-biblioteka 

 

54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas

Narių vertinimas:  / 0

Įvyko 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas. Prizinės vietas laimėjo mūsų gimnazistės:

I vieta – Augustė Tamošiūnaitė, IV bm klasė;

II vieta – Rugilė Morkūnaitė, IV bm klasė;

III vieta – Ineta Balčiūnaitė, IV bm klasė.

Gimnazisčių mokytoja Liucija Vinevičienė.

Darbų vertinimo komisija nutarė, jog Augustės Tamošiūnaitės darbai bus siunčiami į konkurso respublikinį etapą.

 

Informacijos centras-biblioteka

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Vasaris 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 263 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1105
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4966151
http://1rxpills.com/