Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė

Š.m. kovo 30 d. mūsų gimnazijos sporto salėje vyko mišrių komandų tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“. Varžybose dalyvavo Elektrėnų„Versmės“, Vievio ir mūsų gimnazijo I ir II komandos.

I vietą iškovojo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda, trenerė Ramunė Šarapienė;

II vietą laimėjo I-oji Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda (Miglė Jasiūnaitė, IV hs1, Ula Zizait,ė IV ft, Smiltė Aleknavičiūtė, III bm, Domantas Arlauskas, III ft-hs, Aringas Kertenis, II hs 2), trenerė Laimutė Kursevičienė;

III vietą užėmė II-oji Kaišiadorių Algirdo Brazausko komanda (Ignas Lubas, IV hs2, Karolis Kurgonas, IV ft, Arnas Tatarūnas, IV ft, Faustas Vaizgenis, II fg, Miglė Švenčionytė, III ft-hs, Dominyka Mičiūlytė, II hs, Milana Jakovleva, I a, Augustė Rakauskaitė, II fg) trenerė Laimutė Kursevičienė;

IV - Vievio gimnazijos komanda, trenerė Zita Narkeliūnaitė.

IMG 20230330 193259    IMG 20230330 193034

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Tinklinio varžybos

IMG 20230228 173959

Š.m. vasario mėn. 28 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje vyko Kaišiadorių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 2022 / 2023 m.m. moksleivių žaidynių mišrių komandų tinklinio varžybos.

I vietą iškovojo Kruonio pagrindinės mokyklos komanda, treneris Rimgaudas Kilna.

II vietą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda, trenerė Laimutė Kursevičienė.

III vietą užėmė Žiežmarių gimnazija, treneris Almiras Kavaliauskas.

IV vietą užėmė Rumšiškių A. Baranausko gimnazija, treneris Egidijus Žagaras.

Mūsų gimnazijai atstovavo Faustas Vaizgenis, II fg, Lukas Jonaitis, II fg, Jonas Valčiukas, I KTU,  Liutauras Žičius, I hs, Matas Damalakas, II fg, Augustė Rakauskaitė, II fg, Milana Jakovleva, I a, Luknė Venskutė, I KTU, Austėja Petkevičiūtė, II a, Dominyka Mičiulytė, II hs.

Mokytoja Laimutė Kursevičienė

Puikūs rezultatai lengvosios atletikos pirmenybėse

Š.m. gegužės mėn. 31 d. mūsų gimnazijos sportininkai dalyvavo Kaišiadorių rajono moksleivių lengvosios atletikos pirmenybėse, kurios vyko naujajame Kaišiadorių miesto stadione. Puikūs rezultatai nudžiugino pačius sportininkus bei mokytojus.

Prizines vietas tarp merginų iškovojo  Miglė Švenčionytė, II fg2 (šuolis į tolį – I vieta, 100 m bėgimas – II vieta), Julija Leonavičiūtė, II fg2 (800 m bėgimas – I vieta, šuolis į tolį – II vieta), Viktorija Tvaronaitė (100 m bėgimas – III vieta, šuolis į tolį – III vieta), Beatričė Gurskaitė, I fg (800 m bėgimas – I vieta), Mingailė Kisnieriūtė, II hs (400 m bėgimas – II vieta), Milena Aleknavičiūtė, II fg2 (400 m bėgimas -  III vieta).

Prizines vietas tarp vaikinų iškovojo Aringas Kertenis, II a (šuolis į tolį – I vieta, 100 m bėgimas – II vieta), Dominykas Pūras, III bm (100 m bėgimas – I vieta, 400 m bėgimas – II vieta), Matas Mertinkaitis, III hs1 ( 800 m bėgimas – I vieta), Domantas Arlauskas, II fg2 (100 m bėgimas – III vieta, 400 m bėgimas – III vieta), Lukas Jonaitis, I fg (100 m ir 400 m bėgimai – I vieta), Paulius Liubševičius, I fg (800 m bėgimas – I vieta).

L.atletika

Fizinio ugdymo mokytojai Laimutė Kursevičienė, Rolandas Morkūnas

Ilgai laukta pergalė

IMG 20190516 152651Š.m. gegužės  15 d. mūsų gimnazijoje įvyko „Basketnews“ krepšinio turnyro mažosios taurės finalai. Finalo varžybose dalyvavo Tauragės Vesmės, Kelmės J. Graičiūno, Kauno raj. Rokų ir mūsų gimnazijos komandos.

Po atkaklių finalinių kovų taurę iškovojo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda. Varžybų pertaukų metu žiūrovus  ir žaidėjus linksmino žaviosios „Diva“ šokėjos.

Kūno kultūros mokytojai L.Kursevičienė ir R.Morkūnas

Tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“ 2019

Balandžio 18 d. IMG 20190419 112226mIMG 20190419 112505ūsų gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“. Turnyre dalyvavo: Vaclovo Giržado progimnazija, Vievio, Elektrėnų „Versmės“, Kruonio gimnazijos bei Kaišiadorių Algirdo Brazausko  gimnazijos I ir II komandos. Po itin įtemptos kovos I vietą iškovojo - Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda (trenerė Raminė Šarapienė), II vietą laimėjo - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos I-a komanda ( Kipras Vaičius (IVft-bm), Kornelijus Bakūnas (IVhs), Gytis Stulgaitis (IVbm), Rapolas Liubševičius (IVft-bm), Urtė Petronytė (IVbm), Miglė Repčinskaitė (IVbm), Greta Jasiūnaitė (IIhs) (trenerė Laimutė Kursevičienė), III vietą užėmė Vievio gimnazija (trenerė Zita Narkeliūnaitė).