Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dėstytojai fizikos pamokoje

123

IV ft ir III ft-hs gimnazistams fizikos pamoka pas mokytoją Gražiną Kairevičienę vyko labai nekasdieniškai. Joje dalyvavo svečiai iš KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto. Tai lektorė dr. Laura Gegeckienė ir docentas dr. Kęstutis Vaitasius. Jie pristatė KTU ir savo fakulteto studijų programas, pabandė kartu su gimnazistais linksmai pažaisti: kartu konstruoti iš lego kaladėlių lėktuvėlius. Mokiniams patiko bendras darbas ir mechanika.

 

 

Evelina Gelažiūtė, IV ft  

 

Aukštųjų mokyklų mugė

1122

Aukštųjų mokyklų muge domėjosi trečių ir ketvirtų klasių gimnazistai. Patogu buvo pasikalbėti su įvairių aukštųjų mokyklų studentais, kurie galėjo atsakyti į labiausiai rūpimus klausimus.

Na, bet maloniausia tarp studentų ir dėstytojų sutikti mūsų gimnazijoje besimokiusius mokinius. Apie Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją pasakojo buvęs mūsų mokinys, kolegijos dėstytojas Donatas Kriaučiūnas, pernai VILNIUS TECH (VGTU) apsigynęs daktaro disertaciją, apie Kauno technologijų mokymo centrą pasakojo dar tik pernai pas mus dešimtą klasę baigęs Dominykas Stanina.

Vilniaus universitetas, KTU, LSMU, VGTU, VDU, Vilniaus kolegija, Kauno kolegija – tai valstybinės aukštosios mokyklos, kurias dažniausiai renkasi mūsų gimnaziją baigę abiturientai.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

Išvyka į Kinologijos valdybą ir Lietuvos policijos muziejų

Šių metų sausio 12 d. I – III klasių gimnazistai, jaunieji policijos rėmėjai, su socialine pedagoge Daiva Janoniene ir Kaišiadorių viešosios tvarkos valdybos Bandruomenės pareigūnų veiklos skyriaus bendruomenės pareigūne Irena Budrikiene apsilankė Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro kinologijos valdyboje. Vienas iš kinologų papasakojo apie savo darbą: nuo ko prasideda jo veikla, kaip ir kokios veislės šunį išsirenka, kaip dresuoja ir kokioms užduotims gali būti ruošiami tokie šunys, parodė keletą triukų. Kitas pareigūnas, kriminalinės odorologijos specialistas, dirbantis su tarnybiniu šunimi, papasakojo ir pademonstravo, kaip šunys atpažįsta kvapus, kaip tai padeda nustatyti konkrečių įtariamųjų pėdsakus.

Šios išvykos metu gimnazistai apsilankė Lietuvos policijos muziejuje. Čia gimnazistai susipažino su Lietuvos policijos raida, pasitelkę šiuolaikines išmaniąsias technologijas išvydo, kaip policijos veikla keitėsi bėgant metams.

Dėkojame policijos preigūnei Irenai Budrikienei už pagalbą organizuojant turiningą išvyką.

 

 

1 2 3 4

 

 

Socialinė pedagogė Daiva Janonienė

 

 

Gimnazistai aukštųjų mokyklų mugėje

1

Sausio 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Aukštųjų mokyklų mugė. Renginio metu turėjome galimybę susitikti su mokyklų atstovais ir studentais, sužinojome apie studijų galimybes, priėmimą į universitetą, galėjome pasiklausyti vertingų ir įdomių pranešimų.

Į „Žalgirio“ areną mokiniai rinkosi iš visos Lietuvos, ne išimtis ir mūsų Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai. Mugėje dalyvavo 33 aukštosios mokyklos. Mus sudomino ISM universitetas, todėl nieko nelaukdamos nuėjome prie stendo. Mus pasitiko maloni antro kurso studentė, kuri papasakojo apie universitetą. Sužinojome, kad universitete yra mokoma vadybos (verslo) ir ekonomikos dalykų, papasakojo, jog ISM universitetas yra vienintelis toks Lietuvoje, į kurį galima įstoti dar būnant moksleiviu! Ji pati taip padarė dar besimokydama 11 klasėje. Universitetas teikia karjeros konsultacijas ir sukūrė projektą, skirtą moksleiviams, kurie yra pasirinkę ekonomikos ir verslumo mokomąjį dalyką. Sužinojome, kad 98 proc. absolventų įsidarbina pagal specialybę ir kad kas antras turi įkūręs savo verslą.

Buvome maloniai nustebintos, gavusios visus atsakymus apie studijų pasirinkimą.

 

Elinga Lapinskaitė ir Kamilė Naudžiūnaitė, III hs1 

 

Ką veikia energetikas?

1 2

Agnė iš IGNITIS grupės atvyko į gimnaziją papasakoti apie Lietuvos energetiką ir energetiko specialybę. IGNITIS grupėje dirba apie 4000 darbuotojų, ne tik energetikai reikalingi tokiai didelei įmonei, todėl IGNITIS grupėje dirba 75 specialybių atstovai. Kai sakome žodį „energetika“, įsivaizduojame elektrą, vėjo malūnus, transformatorines, aukštos įtampos laidus, saulės ir vėjo parkus... Viskas telpa tame žodyje. Be energetikos negali apseiti nė vienas gyvenimo sektorius. Sužinojome, kad 2050 metais Lietuva gamins visą elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių. Daug naujų įdomių dalykų sužinojo gimnazistai apie energetiko specialybę: mokymosi, įsidarbinimo ir tobulėjimo galimybės puikios, konkurencingas atlyginimas, draugiškas kolektyvas.

 

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Vasaris 2023
Pr A T K P Š S
4
5
12
13
14
16
17
19
25
26

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 58 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1108
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4971135
http://1rxpills.com/