Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

B.Lubio chemijos konkurse

2015 m. spalio 22 d. Jonavos Senamiesčio gimnazija, siekdama įamžinti dr. Bronislovo Lubio atminimą ir tęsdama Jonavos kaip chemikus ugdančio miesto tradicijas, organizavo chemijos konkursą mokiniams. Jame dalyvavo 19 respublikos ugdymo įstaigų I-II (9-10) klasių mokinių komandų. Mūsų gimnazijai atstovavo Ifg klasės mokinės Urtė Petronytė ir Gustė Sabanskytė, IIfg klasės mokiniai Ema Tkačiovaitė ir Rokas Tamulevičius. Mokiniai dalyvavo protmūšyje, kuriame pademonstravo žinias apie Lietuvos chemijos pramonę ir chemijos mokslo istoriją, atliko eksperimentines užduotis, bei sprendė individualias teorines užduotis. Laimėjo konkurse Vilniaus Licėjaus mokinių komanda, tačiau visi mokiniai pagilino chemines žinias, dalyvavo ekskursijoje po įmonę Achema, bendravo ir patyrė naujų įspūdžių.

http://jonavoszinios.lt/senamiescio-gimnazija-vienai-dienai-virto-chemijos-laboratorija

Chemijos mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5775780
http://1rxpills.com/