Moksleivių inžinerinės varžybos JuniorBEC‘23

moksl

Gruodžio 7 d. Kauno technologijų universitete vyko moksleivių inžinerinės varžybos JuniorBEC’23. Šiose varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos II KTU klasės mokinių komanda „AMUNGAS“ ir išbandė savo jėgas: pritaikė savo žinias konstruodami fontaną. Šauniąją komandą sudarė Benas Balnys, Goda Bartninkaitė, Simonas Bagdonas ir Liepa Staninaitė. Renginio metu moksleiviai iš daugelio Lietuvos mokyklų buvo supažindinti su herono principu ir remdamiesi juo turėjo iš duotų medžiagų sukonstruoti veikiantį fontaną. Prieš pradėdami fontano konstravimą buvome supažindinti su studijų galimybėmis, pristatytos įvairios universiteto veiklos. Ilgosios pertraukos metu, atsipūtus moksleiviams nuo įtempto darbo, KTU studentų mokslinė draugija rodė įvairius eksperimentus.

Dalyvaudami šiose varžybose, įgijome daug naujos patirties, žinių. Komandos nariai susibūrė į grupę, išsikėlė sau tikslą sukonstruoti kuo įdomesnį ir gražesnį veikiantį fontaną. Komandos nariai Benas, Goda, Simonas ir Liepa nuoširdžiai dėkoja fizikos mokytojai Gražinai Kairevičienei už paskatinimą dalyvauti šiose varžybose!

Liepa Staninaitė, II KTU

Gegužė 2024