Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

„Mokausi iš kino“ peržiūra su Kultūros pasu

20191209 161259Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

„Mokausi iš kino“ peržiūra su „Kultūros pasu“

 Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

Klaipėdos jaunimo teatro „Taškas“ aktorių susitikimas su gimnazijos moksleiviais ir mokytojais

SpektaklisSpektaklio aptarimasLapkričio 22 d. išsiskyrė gausa renginių gimnazijoje ir už jos ribų. Klaipėdos aktorių desantas gimnazijoje - tai kelių etiudų kompozicija su muzikiniais, ritminiais, šokio intarpais apie jaunimo aplinkos gyvenimo peripetijas.

„Tu arba tave“ – charizmatiškojo dramos aktoriaus Valentino Masalskio režisuotas spektaklis apie kontraversiškus jaunimo santykius, paliečiantis tokias problemas kaip antisemitizmas, rasizmas, neapykanta kitos lytinės orientacijos žmonėms bei narkotinių medžiagų plitimas tarp jaunų žmonių, vyraujančias patyčias realiame ir internetiniame pasaulyje.

Spektaklyje keliami klausimai, kaip smurtas socialinėje aplinkoje, visuomenės abuojumas pagalbos laukiančiam, tarpasmeninių santykių susvetimėjimas, aptarti po spektaklio bendraujant neįpareigojančioje aplinkoje, kurioje aktoriai tapo paprastais moksleivių bendraamžiais. Atvirumas ir nuoširdumas sužavėjo abi puses ir turbūt ne vienas moksleivis pagalvojo, kad aktoriaus dalia suvaidinti tiesą yra pakankamai skausminga.

 

Gimnazijos psichologas Lionius Demjanovas

 Lioniaus Demjanovo fotografijos

Svečiai iš pajūrio

102 0061Gimnazijoje lankėsi Klaipėdos rajono mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai. Kelionės tikslas – susipažinti su mūsų gimnazijos ugdymo organizavimo sistema ir kitomis veiklomis. Direktorius S.Bernikas pristatė mokinių pažangos ir pasiekimų gerinimo, mokymosi motyvacijos įsivertinimo/vertinimo modelius, atsakė į svečių pateiktus klausimus.

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

„Maisto banko“ akcijoje

Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos nariai kartu su Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniais- savanoriais- dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje, vykusioje Kaišiadorių „Maxima“ prekybos centre. Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje  mokytojams, gimnazijos mokiniams- savanoriams. Šį kartą akcija praėjo labai sklandžiai. Ačiū!

 

P1050392 P1050400 P1050402 P1050409

 

Ramūnas Adomaitis, Kaišiadorių KNS pirmininkas

Gimnazijos socialinė, pedagogė Daiva Janonienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2020
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
59
Straipsniai
553
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3471681
http://1rxpills.com/