Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Kvietimas

Ekrano nuotrauka 2024-07-03 1537341

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagoginių darbuotojų išvyka

20240627 124044

Birželio 27 dieną gimnazijos pedagoginiai darbuotojai neformalioje aplinkoje turėjo posėdį ir ekskursiją po Bačkonių, Liutonių, Mūro Strėvininkų bei Žiežmarių apylinkes, aplankė žymiausius istorinius bei gamtinius objektus.

 

 

Mokytoja Janina Kuliešienė

 

Pavasario kanonas

Švenčiant gimnazijos 100 – ąjį gimtadienį, vienas iš renginių buvo Pavasario kanonas. Jis vyko jau 24 –ąjį kartą.

Džiugu, kad šis renginys skatina sugrįžti buvusius dalyvius bei buvusius mokinius ir suteikia galimybę dalintis savo kūryba, muzikos garsais ir dabartinius gimnazistus.

Nuoširdžiai dėkojame šio kanono dalyviams: Juozapui Bernatoniui, Ihs1, Gabrielei Mordusaitei, IIhs, Urtei Valentinavičiūtei, IIKTU, Kamilei Urulevičiūtei, IIIbm-hs, Almai Nasevičiūtei, IVft-hs, Reginai Demjanovienei, mokytojui Česlovui Kriščiūnui ir grupei „Čiutyta“, Laurynui Maciulevičiui, Mingaudei Zujūtei, Lukui Čėsnai ir jo draugams, Gediminui Ivaškevičiui, Aušrai Grigonienei, Aušrinei Simonaitytei iš Žiežmarių gimnazijos, Simonui Šleiniui iš Rumšiškių A.Baranausko gimnazijos bei renginio vedėjai Liepai Staninaitei, II KTU.

Iki prasmingų, turiningų akimirkų 25 – ajame kanone.

 

Nuotrauka 1 1 Nuotrauka 10 Nuotrauka 11 Nuotrauka 12 Nuotrauka 13 Nuotrauka 14 Nuotrauka 15 Nuotrauka 16 Nuotrauka 2 Nuotrauka 3 Nuotrauka 4 Nuotrauka 5 Nuotrauka 6 Nuotrauka 71 Nuotrauka 8 Nuotrauka 9

 

Gimnazijos mokinių prezidentūros vardu Ona Jodonytė

Rugilės Brazionytės, I KTU, ir Gabijos Lepševičiūtės, II a, fotografijos 

 

„Tvarumas – mūsų ateitis“

Birželio 18 dieną Žiežmarių gimnazija organizavo STEAM konferenciją „Tvarumas- mūsų ateitis“. Joje dalyvauti buvo kviečiami rajono mokyklų mokiniai ir mokytojai. Mūsų gimnazijai atstovavo II ktu klasės gimnazistė Liepa Staninaitė ir pristatė atliktą projektinį darbą „Taninų ir bendro fenolinių junginių kiekio tyrimas skirtingų rūšių arbatose“ (darbo vadovė Laima Sabaliauskienė) ir I ktu klasės grupė gimnazistų Dovydas Palaitis, Ąžuolas Kareckas, Tėja Sutkaitytė, Danielė Žilytė, Matas Kublickas ir Dovydas Kavaliauskas (vadovės Laima Sabaliauskienė, Danutė Čiurinskienė, Virginija Aleksiūnienė) pristatė projektinės veiklos pamokų metu atliktą darbą „Kristalų verslas“.

Konferencijoje savo atliktus įvairius darbus pristatė gimnazijos šeimininkai bei Kruonio pagrindinės ir Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokiniai. Visi konferencijos dalyviai turėjo progą klausyti ne tik pranešimus, bet ir dalyvauti edukacinėse veiklose bei susipažinti su Žiežmarių gimnazijos technologijų mokytojo A.Gudonio kabinete konstruojamais įvairiausiais robotukais ir kitomis priemonėmis.

 

1 2 3 5

 

Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė 

         

Išvyka į klinikinę diagnostinę laboratoriją

Birželio mėnesio pradžioje VŠĮ Kaišiadorių ligoninės klinikinė diagnostinė laboratorija Pasaulio laboratorinės medicinos savaitės proga pakvietė gimnazistus atvykti ir susipažinti su darbu laboratorijoje, pamatyti modernius tyrimų analizatorius ir diagnostinius tyrimų atlikimo principus. I ir III gimnazijos klasių gamtos mokslų biologijos akademijos narės ekskursijos metu sužinojo medicinos technologų ir laboratorinės medicinos specialistų darbo ypatumus, karjeros ir tobulėjimo galimybes. Taip pat gimnazistės turėjo unikalią progą stebėti medicinos darbuotojų realiai atliekamus pacientų kraujo tyrimus moderniais medicininiais aparatais.

 

1 2 3 4

 

Mokytojos Virginija Aleksiūnienė ir Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 87 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853752
http://1rxpills.com/