Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Brandos atestatų įteikimo šventė

Paveiksllis1

Brandos atestatų įteikimo šventė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos 83 (11) laidos abiturientams vyks liepos 23 d. 17 val. prie gimnazijos paradinių laiptų.

Gimnazijos mokytojai kartu su Kaišiadorių bendruomene džiaugiasi kiekvieno abituriento pasiekimais ir pažanga. Ypač didžiuojamės mokinėmis, kurių valstybinių brandos egzaminų įvertinimai yra 100 balų. Tai Ieva Jurevičiūtė (lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba, biologija, geografija), Austėja Andriulytė (lietuvių kalba ir literatūra, biologija), Elzbieta Astrauskaitė (biologija), Sandra Čiuladaitė (anglų kalba), Simona Jurevičiūtė (biologija), Gabija Šliužaitė (anglų kalba), Marija Stalaučinskaitė (lietuvių kalba ir literatūra). Džiugu, kad Ievai Jurevičiūtei įteiksime atestatą su pagyrimu.

Šiemet Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją baigė 78 mokinai. Linkime visiems šios laidos abiturientams kuo geriausios kloties gyvenime!

Administracija

Pamoka žiūrint į dangų ir bendraujant...

IMG 20210527 083354Kinai turi posakį: „Jeigu žmogus bent kartą per dieną užsisvajojęs pažvelgia į dangų, tai reiškia, jog jis yra laimingas.“

Ankstyvą gegužės 27-osios rytą baigiamųjų psichologijos pamokų proga šį mokymosi modulį pasirinkę mokiniai buvo pakviesti į dangų ir saulę pažvelgti drauge ir, bendraudami nuotoliniu būdu su mūsų gimnazijos buvusia abituriente Viktorija Miliauskaite, pasivaišinti kvapnios rytinės kavos ar arbatos puodeliu. Tiesa, saulę pridengė pilkieji lietaus debesys, bet virtualiam bendravimui tai nesutrukdė.

Charizmatiškoji Viktorija nuoširdžiai ir paprastai pasidalino įžvalgomis apie savo, kaip asmenybės, brandos pokyčius ir aplinkybes, dėl kurių ji kuria savo gyvenimo pagrindinį vaidmenį – žmogaus, kuris tiki savo svajone. O svajonė yra tapti aktore. Viktorija mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vaidybos specialybės. Ji padrąsino abejojančius ir stengėsi bent kiek nuraminti stresuojančius dėl pernelyg didelio mokymosi krūvio ir griežtokų gimnazijos reikalavimų. Nuoširdžiai pakvietė susisiekti su ja ir pasikalbėti jei kam kyla klausimų dėl ateities studijų ar pasirinkimų baimių.

Mūsų gimnazijos mokiniai, kurie jau mokėsi ir kurie dar mokosi psichologijos, visiems linki bent kartą žvilgtelti į dangų (net jei ir lyja)... Visi tai padarę tikrai bus laimingi...

Pamoka organizuota bendradarbiaujant su gimnazijos informacijos centro-bibliotekos darbuotojais plėtojant bendruomenės narių socialinį ir emocinį ugdymą.

 

Gimnazijos psichologas Lionius Demjanovas

 

 

Pamokos apie Prezidentą Algirdą Brazauską

Viena iš besiformuojančių tradicijų paminėti rugsėjo 22 dieną – prezidento Algirdo Brazausko gimtadienį. Šią dieną visiems pirmų klasių gimnazistams vyko istorijos – pilietiškumo pagrindų pamokos apie buvusį mūsų mokyklos mokinį Algirdą Brazauską. Pamokas vedė istorijos mokytoja Ona Jodonytė ir bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė. Šių pamokų tikslas prisiminti ir labiau pažinti Algirdo Brazausko asmenybę bei pasiruošti pirmokų priesaikos šventei. Taip pat ugdyti pagarbą gimnazijai, nes mes esame viena iš nedaugelio Lietuvos mokyklų, pavadintų Lietuvos Respublikos Prezidentų vardais.

 

IMG_0 IMG_1954 IMG_1960 IMG_1966

 

Gimnazijos muziejus

Laimės paslaptis

Laimės paslaptis yra ne daryti tai, kas patinka, o tai, ką darai, daryti su meile.

(James M. Barrie)

sokisŠiuo metu Algirdo Brazausko gimnazijoje vyrauja tyla ir ramybė, o dar prieš pora savaičių čia gyvenimas tekėjo įprasta vaga: vyko pamokos, mokykloje vyko ir buvo planuojami kiti renginiai... Kovą pradėjome švęsdami tarptautinę laimės dieną - linksmai ir aktyviai. Vyko I ir II klasės gimnazistams buvo suorganizuotos netradicinės kūno kultūros pamokos. Mokiniai šoko zumbą. Tai nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Jos metu šokantieji pasikrauna energijos ir geros nuotaikos visai dienai, sumažėja nerimas, nuovargis. Taip pat startavo pirmokams skirtas protmūšis „Kas ir kodėl?“. Nors galimybę turėjo tik vienos klasės pirmokai, bet tikimės, kad savo jėgas protų mūšyje galės išmėginti ir kiti gimnazistai. Kadangi koronavirusas COVID-19 neaplenkė ir mūsų šalies, tuo labiau Kaišiadorių rajono, privalome paisyti šių dienų įstatymų ir laikytis karantino. Tačiau... Laimę galime susikurti ir patys namuose, jie yra svarbūs mūsų sveikatai. Tai laimės hormonai. Iš viso yra žinoma apie 20 įvairių laimės hormonų, iš kurių pats stipriausias yra beta endorfino poveikis. Jo išsiskyrimą taip pat skatina teigiamos emocijos, juokas ir, be abejo, malonūs komplimentai. Nestokokime jų vieni kitiems. Be to, yra žinoma, kad judant gaminasi tie patys laimės hormonai, tad nenustokime judėti namuose... Pasaulio sveikatos organizacija skatina išlikti fiziškai aktyviems karantino metu ir teikia rekomendacijas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Likime namuose ir būkime sveiki, saugokime savo ir artimųjų sveikatą....

 

VSS Inga Petrauskienė

Soc. pedagogė Daiva Janonienė

Nacionalinis diktantas 2020

diktantas1Diktantas2Gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir su visos Lietuvos žmonėmis, kuriems rūpi lietuvių pilietiškumas ir raštingumas, rašė diktantą.

Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Konkursas organizuojamas tryliktą kartą. Gimnazijos bendruomenė konkurse dalyvauja kasmet - šiemet bibliotekos palėpėje susirinko 44 gimnazistai. 

 

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Gružauskienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4376006
http://1rxpills.com/