Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Svečiai iš pajūrio

102 0061Gimnazijoje lankėsi Klaipėdos rajono mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai. Kelionės tikslas – susipažinti su mūsų gimnazijos ugdymo organizavimo sistema ir kitomis veiklomis. Direktorius S.Bernikas pristatė mokinių pažangos ir pasiekimų gerinimo, mokymosi motyvacijos įsivertinimo/vertinimo modelius, atsakė į svečių pateiktus klausimus.

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

„Maisto banko“ akcijoje

Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos nariai kartu su Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniais- savanoriais- dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje, vykusioje Kaišiadorių „Maxima“ prekybos centre. Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje  mokytojams, gimnazijos mokiniams- savanoriams. Šį kartą akcija praėjo labai sklandžiai. Ačiū!

 

P1050392 P1050400 P1050402 P1050409

 

Ramūnas Adomaitis, Kaišiadorių KNS pirmininkas

Gimnazijos socialinė, pedagogė Daiva Janonienė

Dalyvaukime „Kultūros paso“ programose

downloadPo truputį įsibėgėja mūsų gimnazistų dalyvavimas įvairiose „Kultūros paso“ veiklose. Paslaugų tikslas - skatinti moksleivius domėtis įvairiomis kultūros ir meno veiklos formomis. „Kultūros paso“ renginių sąraše galima rasti dailės, dizaino, etninės kultūros, fotografijos, kino, kultūros paveldo, literatūros, muzikos ir kitų sričių veiklų. Renginiai gali vykti ne tik įvairiose kultūros įstaigose, bet ir mūsų gimnazijoje. Šiemet turėjome galimybę dalyvauti renginyje „Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo“. Moksleiviai apsilankė MO muziejuje, Žaslių tradicinių amatų centre. Lapkričio pabaigoje gimnazijoje lankysis „Taško“ teatras su spektakliu „Tu arba tave“.

Šiais metais mūsų gimnazijai skirta 5265 Eur, nepanaudota liko 3806 Eur. Mokytojai, peržiūrėkite organizatorių siūlomas programas, išsirinkite pageidaujamas, važiuokite su gimnazistais į renginius. Pasinaudokite galimybėmis.

 

 „Kultūros paso“ koordinatorė R.Demjanovienė

IT sprendimų kūrimui nereikia ypatingų galių

IMG 20191021 104757 1Spalio 21 dieną gimnazijoje lankėsi Laura Silvanavičiūtė, Women Go Tech programos dalyvė, SWEDBANK programinės įrangos inžinierė. Ji pristatė „Empowering Young Women For the Future of Jobs“ projektą, kurio tikslas yra remiantis merginų asmeninių patirčių istorijų pavyzdžiais mažinti sterotipus apie skirtingų lyčių veiklas ir darbus bei paskatinti 9-12 klasių jaunuolius per jaunųjų bendrovių (anksčiau MMB) verslumo ugdymo programą kurti technologijomis paremtus sprendimus jų aplinkai dar mokyklos suole.

Susitikime dalyvavo pirmų gimnazijos klasių mokiniai. Laura pasakojo, su kokiais iššūkiais ir stereotipais jai teko susidurti kuriant karjerą technologijų srityje, kodėl šiandien svarbios verslumo kompetencijos ir kokias įgyti svarbu jau gimnazijos suole. Programuotoja džiaugiasi, kad pasirinko specialybę, susijusią IT, nes programuojant galima padaryti daug smagių dalykų.

Gimnazistai uždavė Laurai klausimų, į kuriuos ji atsakė ir pademonstravo, kaip galima „kodinti“ muziką, t. y. programuojant ją kurti, paneigė stereotipą, kad „kieti“ programuotojai yra tik vyrai.

 

 Rasa Suslavičienė, ekonomikos ir verslumo mokytoja

Krašto apsaugos diena

20191010 10220120191010 11060020191010 125807Spalio mėnesį Lietuvos kariuomenės padaliniuose vyksta krašto apsaugos dienos, kuriose siekiama stiprinti mokinių pilietiškumą, supažindinti su Lietuvos saugumo politika, taip pat skatinti Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimą su mokyklomis.

Vienoje iš šių dienų, kuri buvo organizuota Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje, lankėsi ir mūsų gimnazistai. Mokiniams Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus kariai pristatė Lietuvos kariuomenę ir tarnybos būdus joje, Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai supažindino su savo veikla, kario žygio ekipuote, karine technika, ginkluote, parašiutininkų veikla, vedė ekskursijas po Kauno tvirtovės I-ąją bateriją. Renginio metu mokiniai galėjo stebėti bei patys dalyvauti karinės kovinės savigynos pamokoje, išbandyti šaudymą.

 

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Lapkritis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
59
Straipsniai
488
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3332931
http://1rxpills.com/