Brandos atestatų įteikimo šventė

Paveiksllis1

Brandos atestatų įteikimo šventė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos 83 (11) laidos abiturientams vyks liepos 23 d. 17 val. prie gimnazijos paradinių laiptų.

Gimnazijos mokytojai kartu su Kaišiadorių bendruomene džiaugiasi kiekvieno abituriento pasiekimais ir pažanga. Ypač didžiuojamės mokinėmis, kurių valstybinių brandos egzaminų įvertinimai yra 100 balų. Tai Ieva Jurevičiūtė (lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba, biologija, geografija), Austėja Andriulytė (lietuvių kalba ir literatūra, biologija), Elzbieta Astrauskaitė (biologija), Sandra Čiuladaitė (anglų kalba), Simona Jurevičiūtė (biologija), Gabija Šliužaitė (anglų kalba), Marija Stalaučinskaitė (lietuvių kalba ir literatūra). Džiugu, kad Ievai Jurevičiūtei įteiksime atestatą su pagyrimu.

Šiemet Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją baigė 78 mokinai. Linkime visiems šios laidos abiturientams kuo geriausios kloties gyvenime!

Administracija