Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Žemės diena A.Stulginskio universitete

Kovo 20 d. mūsų gimnazijos gamtos klubo „Protonas" komanda dalyvavo Žemės dienos minėjimo renginiuose A.Stulginskio universitete. Kėlėme Žemės vėliavą, apžiūrėjome studentų laboratorijas, puikiai pristatėme savo gimnaziją, dalyvavome intelektualiame žaidime „Mano pasaulis – mūsų planetai“, dalinomės renginio įspūdžiais, valgėme kareivišką košę ir tortą, džiaugėmės, kad už mūsų komandą sirgo net rajono meras R.Urmilevičius. Tikimės, kad į A.Stulginskio universitetą dar sugrįšime...

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/stulginskio/

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 51 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780464
http://1rxpills.com/