Kvietimas
- Paskelbta: 2022 balandžio 12, antradienis, 17:18
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija kartu su partneriais organizuoja respublikinę konferenciją „Mokinių vertinimo ir įsivertinimo būdai taikant skaitmeninius išteklius, siekiant kiekvieno mokinio pažangos“.
Konferencija vyks 2022 m. balandžio 21 d. 9.00 val. mišriuoju būdu: kontaktiniu būdu gimnazijoje, nuotoliniu būdu Zoom platformoje.
Veikla siekiama pasidalinti „Erasmus+“ programos mobilumo projekto (KA1) „Mokausi. Mokau. Augu.“ Nr. 2019-1-LT01-KA101-060416 veiklų rezultatais, suburiant šalies pedagogus, švietimo pagalbos specialistus, kūrybiškai ir inovatyviai naudojančius skaitmenines technologijas mokinių vertinimo ir įsivertinimo srityse bei siekiančius individualios mokinio pažangos.
Pranešėjai registruojasi iki 2022 m. balandžio 14 d. ir pildo dvi registracijos formas: registracijos anketa; www.semiplius.lt.
Klausytojai registruojasi iki 2022 m. balandžio 19 d. 17.00 val. www.semiplius.lt
Kviečiame registruotis ir dalyvauti.
Konferencijos organizavimo darbo grupė,
konferencijos koordinatorė Ingrida Kupčiūnienė
ERASMUS+ projekto veikla
- Paskelbta: 2022 balandžio 11, pirmadienis, 19:36
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda tęsia „Erasmus+“ programos, finansuojamos švietimo ir mokymo srities KA1 projekto „Mokausi. Mokau. Augu“ Nr.: 2019-1-LT01-KA101-060416, mobilumo veiklas. 2022 kovo mėn. 13 – 19 d. projekto komandos narės, informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kupčiūnienė ir geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė, dalyvavo „eAssessment: assessment of / for learning with digital tools“ mokymo kursuose Madeiroje (Portugalijoje). Šiuos kursus rinkomės kryptingai siekdami projekto tikslo - gilinti pedagoginio personalo kompetencijas mokinių vertinimui ir įsivertinimo pažangai pasiekti. Turėjome didelį norą pagilinti žinias ir atrasti naujų skaitmeninių priemonių naudojimo būdų, kuriuos galėtume taikyti mokinių vertinimui ir įsivertinimui. Šiuos kursus planavome jau 2020 metais, tačiau dėl COVID-19 karantino teko juos atidėti net dvejus metus.
Mokymo kursų „eAssessment: assessment of / for learning with digital tools“ vadovai Mart Laanpere ir Hans Põldoja iš edukacinių technologijų centro (Talino Universitetas) pristatė formuojamojo vertinimo pagrindus, e.vertinimo taikymo mokyklose galimybes, paaiškino pagrindines sąvokas, pateikė alternatyvius metodus, pasidalijo gerąja patirtimi, susijusia su e.vertinimu. Kursuose buvo išbandytos įvairios mokymosi aplinkos: Google Drive ir Classroom (dalijimuisi informacija, failais ir formalių užduočių pateikimui), Moodle (testų kūrimui ir atvirųjų ženkliukų naudojimui formuojamajam vertinimui), Facebook, WhatsApp (neformaliam bendravimui), H5P, LearningApps (savitikrai ir įsivertinimui, interaktyvių įsivertinimo užduočių kūrimui), ePortfolio su Wordpress (vertinimo rubrikos kūrimui), Kahoot, Socrative, Quizziz (viktorinų kūrimui), „Open BadgesBackpack“ - pasiekimo ženklelių kūrimui.
Erasmus+ projekto „Mokausi. Mokau. Augu“ mobilumas
- Paskelbta: 2021 lapkričio 08, pirmadienis, 02:58
Anglų kalbos mokytoja Dovilė Kuznecovienė ir biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė spalio 18-22 dienomis dalyvavo mobilumo „Identify the Hidden Talent in Your Classroom” veiklose, kurios vyko Porto (Portugalijoje). Šių mokymų metu Erasmus+ projekto dalyviai mokėsi atpažinti jaunimo žmogaus stiprybes ir gebėjimus, kurie gali likti nepastebėti formalioje ugdymo aplinkoje. Šių kursų metu dalyviai dalinosi įvairiomis mokymo idėjomis ir veiklomis - tai besimokančiųjų stiliai ir daugialypis intelektas, naudodami daugialypės terpės ir šiuolaikines technologijas, kad pagyvintų pamokas, motyvuotų ir skatintų mokinius tyrinėti savo talentus ir tobulėti. Šių kursų metu mokytojai susipažino ir su įspūdingu istoriniu Porto senamiesčiu, katedra, Luiso I tiltu bei kitais kultūriniais ir gamtiniais objektais.
Parsivežėme idėjų, kaip paįvairinti pamokas, skatinti mokinių kūrybiškumą, gebėjimą tyrinėti savo talentus ir skatinti juos tobulėti.
Dovilė Kuznecovienė ir Virginija Aleksiūnienė
Erasmus+ projekto „Mokausi. Mokau. Augu.“ mobilumas
- Paskelbta: 2021 rugpjūčio 25, trečiadienis, 18:15
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija tęsia „Erasmus+“ finansuojamo švietimo ir mokymo srities KA1 projekto „Mokausi. Mokau. Augu“ Nr.: 2019-1-LT01-KA101-060416 mobilumo veiklas. Dėl COVID-19 sukelto karantino dotacijos sutartis pratęsta 12 mėnesių.
Susiklosčius palankioms aplinkybėms ir pradėjus mokymosi veiklas vykdyti kontaktiniu būdu, užsibrėžtą projekto tikslą - gilinti pedagoginio personalo kompetencijas mokinių vertinimui ir įsivertinimo pažangai pasiekti, pasiremdami Europos šalių patirtimi, planuojame įgyvendinti iki 2022-05-31.
Europos mobilumo kursų organizatoriai, kurie siūlė platesnį kursų pasirinkimą, po pandemijos patvirtino tik keletą iš jų. Teko peržiūrėti pasiūlą ir rinktis saugų keliavimo laiką bei kursus, atitinkančius projekto tikslą, nekeičiant planuotos mobilumo veiklos šalies. COVID-19 karantino sukeltos pasekmės ir skubus mokymo(-si) perkėlimas į virtualią aplinką verčia į mokymą per mobiliąsias technologijas pažvelgti kitaip. Tad pasirinkome kursą „MOBILE-TECH“, kur galėtume daug sužinoti apie esamas priemones ir išteklius, kad galėtume kuo geriau išnaudoti mokymąsi mobiliaisiais įrenginiais. Informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kupčiūnienė ir dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė rugpjūčio 16-20 dienomis dalyvavo mobilumo veiklose, kurios vyko Salonikuose (Graikijoje). Kursuose „MOBILE-TECH“ buvo pristatomos aktualios mobiliojo mokymo patirtys, akcentuojamas e.saugumas, skaitomos paskaitos, dirbama grupėse, lankomasi šalies mokyklose. Atliekant mokymosi veiklas buvo diskutuojama apie mobiliųjų programėlių gausą, jų taikymo metodikos sėkmingumą, teisingą kompetencijų ir (arba) gebėjimų sąryšio sąsają su jomis. Buvo nagrinėti gerosios praktikos pavyzdžiai, mobiliųjų programėlių klasifikacijos pagal Bloom'o taksonomiją, dalyko mokymo pagrindą, mokymosi veiklų planavimą. Išgirsta patarimų pirmenybę teikti savarankiškam mokymuisi ir nemokamam žinių atradimui, laikytis atviro kodo platformos filosofijos. Šie kursai leido mokytojoms susipažinti ir su Šiaurės Graikijos kultūra: kultūriniais objektais, papročiais ir tradicijomis.
Parsivežėme puikių idėjų ir minčių, kaip ne tik mobiliomis programėlėmis paįvairinti pamokas ir didinti mokinių įtrauktį, skatinti jų kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei mokymosi motyvaciją, bet ir pritaikyti įsivertinimui bei mokymosi pažangos stebėjimui.
Apie Erasmus+ kursus Kilkėje pasakoja vadovas Nicolas Georgiadis čia
Mokytojos I. Kupčiūnienė ir A. Ostašenkovienė
Erasmus+ projektas ,,Mokausi.Mokau.Augu"
- Paskelbta: 2019 gegužės 20, pirmadienis, 14:37
Švietimo mainų paramos Fondo Pirmo pagrindinio veiksmo (KA1) Asmenų mokymosi mobilumas projektų „Erasmus +“ finansuojamas projektas „Mokausi.Mokau.Augu"
Paraiškos Nr. 2019-1-LT01-KA101-060416
Projekto įgyvendinimui skirtas biudžetas 24 020,00 (EUR)
Projekto laikas
Pradžia: 2019-06-01
Pabaiga: 2022-05-31 (doatcija pratęsta 12 mėnesių)
Daugiau apie projekto veiklas >>>