Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokinių prezidentūra

Rajono gimnazijų savivaldos konferencija

Lapkričio 17-18 dienomis KRABG prezidentūra Rumšiškių Liaudies buities muziejuje, Dvaro akademijoje, organizavo rajono gimnazijų savivaldos konferenciją, į kurią buvo pakviesti Kruonio gimnazijos, Rumšiškių Antano Baranaukso gimnazijos ir Žiežmarių gimnazijos mokinių savivaldos atstovai. Gaila, tačiau atvyko tik Žiežmarių gimnazijos mokinių prezidentė Indrė Kemėšiūtė.

Atvykę i muziejų įsikūrėme ir sėdome vakarieniauti. Vakarienės metu buvo aptarti praėjusieji metai, ką reiktų pakeisti ir daryti geriau, ko sieksime šiais metais. Indrė taip pat papasakojo mums, kaip ji dirba savo mokykloje ir kokia jos komanda.

Penktadienio rytą pradėjome nuo paskaitos, kurią vedė Tadas Kildušis. Paskaitos tema „Komanda ir komandinis darbas“. Viskas prasidėjo nuo puikios mankštos ir juoko. Paskaita buvo įdomi, nes joje buvo daugiau praktiškų užduočių nei teorijos. Sužinojome, kokias darėme esmines klaidas dirbdami komandoje, išmokome jas taisyti. Pabaigoje lektorius pristatė devynias darbo komandoje taisykles ir vieną pagrindinę, kuri teigia, jog dirbdamas komandoje turi sumažinti savo asmeninį „aš“ ir prisiminti, jog dirbant kartu svarbiausias žodis „MES“.

Prezidentūra

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 100 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1353
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5721053
http://1rxpills.com/