Mokinių prezidentūra

KODĖL AŠ MYLIU LIETUVĄ?

20210302 105436

Nes tai yra mūsų šalis, mano tėvynė, kur gimiau ir augau nuo mažų dienų. Kiekvienas lietuvis privalo mylėti savo šalį, nes ji yra dalis jo paties.

Laura M.

Aš myliu Lietuvą, nes ji yra unikali, turi be galo nuostabią gamtą, architektūrą ir ji yra mano gimtoji šalis.

Rugilė C.

Nes galiu didžiuotis jos istorija, gyventi kupinoje iššūkių jos dabartyje ir tikiu šviesia jos ateitimi.

Lukas V.

Tai yra šalis, kurios ateitis esu aš ir mano bendraamžiai. Šalis, kurioje gimiau ir augu. Tai mano Tėvynė, dėl kurios mūsų protėviai liejo ašaras ir kraują.

Saulė L.

Myliu Lietuvą, nes aš čia gimiau, augu ir mokausi lietuvių kalbos nuo mažens girdėdama, kaip kalba mano tėvai, seneliai. Myliu Lietuvą, nes Ji - tai šilti, jaukūs namai, kurie kiekvieno lietuvio lauks grįštančio iš kitos šalies ir visada priims.

Dovilė P.

Nes Lietuva mano Tėvynė. Tik čia aš galiu jaustis saugi, mylima ir reikalinga. Nes čia aš žengiau pirmuosius žingsnius, ištariau pirmąjį žodį.

Gabija K.

Ji yra mano tėvynė, gimtinė. Man čia labai gera gyventi, viskas yra artima ir jauku. Nuostabi gamta, skambi kalba, įdomi istorija. Čia yra visko, ko mums reikia.

Liucija V.

Myliu Lietuvą, nes ji mano gimtinė, mylimi namai, aplinka, kurioje jaučiuosi saugi ir mylima!

Gintarė Š.

Aš myliu Lietuvą dėl jos savitumo ir unikalumo. Dėl akinančio keturių metų laikų grožio. Tyro, saulės spindulių nušviesto oro. Tai gimtoji Žemė, kurioje kadaise vaikščiojo mano proseneliai, seneliai, o dabar ir aš.

Agata Z.

GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTŪRA SVEIKINA MOKYKLOS BENDRUOMENĘ SU KOVO 11-ĄJA!

Gimnazistams apie laiko planavimą

received 255466849513940

Gimnazijos mokinių prezidentūra gimnazistams organizavo susitikimą su medicinos psichologe Rita Vėželiene. Ji papasakojo, kad negebėjimas laiku atlikti darbus žmogui kelia stresą, kuris neigiamai veikia ne tik psichiką, bet ir kenkia fizinei žmogaus sveikatai. Tad kaip susidėlioti savo dieną, kad viską spėtum? Planuoti! Per parą reikia skirti 8 valandas miegui, 8 valandas darbui - mokymuisi, 8 valandas sau ir savo artimiesiems. O darbų gausoje reikia atsirinkti prioritetus, išmokti atsisakyti užsiėmimų, deginančių laiką, neatnešančių naudos.

APIE GERUMO SAVAITĘ

gerumo savaiteKasmetinis gimnazijos mokinių prezidentūros renginys GERUMO SAVAITĖ ir šiais mokslo metais įvyko ir pavyko. Nors šiam renginiui organizuoti negalėjome susirinkti ir pasitarti, viskas vyko laikantis karantino taisyklių, gimnazijos bendruomenė paaukojo 236 eurus gimnazijos socialiai remtinų šeimų gimnazistų kalėdinėms dovanėlėms. Labai AČIŪ visiems prisidėjusiems. Dėkojame gimnazijos direktoriui, kuris leido pasinaudoti gimnazijos sąskaita paramai pervesti, ir socialinei pedagogei Daivai Janonienei, kuri padėjo saugiai pristatyti dovanėles gimnazistams.

Atmintis gyva, nes liudija

received 1792502884230182      Laisvė - tai ta nuožmi, putojanti banga,

Nušluojanti pakrantės trapų smėlį,

Jai nepaklūsta užtvaros anei jėga,

Užstojanti kelius į žydrą mėlį.

Laisvė - į priekį kviečianti daina,

Ji iš krūtinės tarsi uraganas veržias.

Laisvė - tai kiekviena mana diena,

Be jos gyvenimas beprasmis ir sudiržęs...

Mokinių prezidentės inauguracija

received 210023953957929 1

Naujai išrinkta antrajai kadencijai mokinių prezidentė Elzbieta Fedorinaitė inauguruota. Zoom programa padėjo visiems saugiai susitikti, pasikalbėti apie nuveiktus gimnazijoje darbus ir pasitarti dėl ateities. Ir, žinoma, prezidentė ištarė priesaikos žodžius. Ypač šiltai skambėjo gimnazijos himnas, kaip mūsų visų vienybės simbolis. Direktorius Stanislavas Bernikas kalbėjo apie gimnazijos bendruomenės susikalbėjimo svarbą, kad būtina kalbėtis apie nuveiktus gerus darbus. Prezidentūros kuratorė Rita Marozienė linkėjo naujai prezidentūrai būti kūrybingai, draugiškai, atsakingai, patriotiškai, puoselėti tradicijas. Prezidentė Elzbieta Fedorinaitė trumpai prisistatė , papasakojo apie savo pomėgius, požiūrį į prezidento pareigas, kokį pirmą darbą po inauguracijos padarys. Renginio vedėjai Neilė ir Matas padėjo sukurti jaukią kamerinę nuotaiką.

Mokinių prezidentūra

Rugsėjis 2021