Mokinių prezidentūra

Susitikimas

Kovo 20 d. turėjome nuostabų susitikimą su Vita Žibaityte. Ji su mokiniais pasidalijo iššūkiais, kurių kyla būnant komike, smagiais mokyklos prisiminimais. Buvo paliestos ir jautrios temos: psichologinės sveikatos problemos ir kaip su jomis tvarkytis, kas šiuolaikiniam jaunimui tampa vis aktualesne tema. Taip pat Vita Žibaitytė papasakojo, kaip svarbu visą laiką nenustoti ieškoti naujų hobių.

Susitikime netrūko geros nuotaikos, juoko ir plojimų.

Dėkojame Vitai, kad sutiko atvykti į mūsų gimnaziją, bei Saulei ir Liucijai už šio renginio vedimą.

1 2 image31 image71

KABG mokinių prezidentūra

Gerumo savaitė

Plakatas

Gimnazijos mokinių prezidento rinkimai

IMG 9082822023 m. lapkričio 9 d. įvyko gimnazijos mokinių prezidento rinkimai. Juose dalyvavo 81 proc. gimnazistų. 6 proc. rinkimų biuletenių buvo sugadinta.

Goda Bartninkaitė (II KTU) surinko 38 proc., Kamilė Urulevičiūtė (III bm-hs) – 56 proc. mokinių balsų.

Sveikiname Kamilę Urulevičiūtę tapus gimnazijos mokinių prezidente ir linkime sėkmingo darbo.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių prezidentūra