Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokinių prezidentūra

Išrinktas Kaišiadorių rajono savivaldybės atstovas į Lietuvos mokinių parlamentą

 

Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinė Julija Korpačiova teigė sieksianti sustiprinti kovą prieš patyčias ir smurtą mokyklose, taip pat pasirūpinsianti vaikų ir jaunimo laisvalaikiu, atskirties mažinimu ir bendradarbiavimu tarp mokyklų.

Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos mokinė Rūta Bužavaitė norėtų savo bendraamžius įtraukti į pilietines iniciatyvas švarinant gamtą, mažinant patyčias, daugiau dalyvaujant sportinėje veikloje. Rūta nori paskatinti tėvus daugiau dėmesio skirti savo vaikams, pasirūpinti higiena mokyklose, siekti, kad mokyklos būtų atviresnės visuomeninėms organizacijoms. Kaišiadorių r. Antakalnio pagrindinės mokyklos mokinė Skaistė Vinogradovaitė – jauniausia kandidatė. Skaistė žadėjo stiprinti bendradarbiavimą tarp mokyklų, organizuoti įvairias sportines ir kūrybines varžytuves, rajoninius renginius.

Rinkimų eigą prižiūrėjo ir kandidatų balsus skaičiavo rinkimų komisija, kuriai pirmininkavo Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos mokinys Erikas Stančikas. Rinkimų komisijoje dirbo Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytoja Jurgita Sadauskaitė-Barysienė, tos pačios mokyklos mokinė Vaiva Liucija Olechnovičiūtė, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos mokinys Žygimantas Mikulis, Kaišiadorių r. Antakalnio pagrindinės mokyklos mokinys Egidijus Venskutonis.

Susumavus kandidatų balsus paaiškėjo, kad rajono mokinių interesams Lietuvos mokinių parlamente atstovaus Domantas Balnys iš Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos. Parlamentaras išrinktas dvejų metų kadencijai. Domantas aktyviai dalyvauja mokyklos savivaldos bei Jaunųjų konservatorių lygos Kaišiadorių skyriaus veikloje, sportuoja.

Kaišiadorių rajono savivaldybės informacija

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 111 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4382971
http://1rxpills.com/