Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Ačiū

Padėkos ir gerumo žodžių niekada nebūna per daug. O dėmesys visada yra malonus. Dėkojame visai „Rašaluotų pirštų“ komandai, kuri sugebėjo susitelkti sunkiu karantino metu,  už kūrybiškumą ir iniciatyvą, geranoriškumą ir idėjas. Šiemet komandą paliko 8 abiturientės. Linkime joms sėkmės visuose gyvenimo egzaminuose.

Ačiū visiems už palaikymą, supratimą, bendradarbiavimą, pasidalijimą mintimis ir pagalbą.

 

Gražios, turiningos ir saugios vasaros Jums visiems linki Rita, Regina ir Jovita.

 

 

Dėkojame

rpfffVisada žemėje per mažai gerų žodžių. Mes dažnai išsiskiriame taip ir nepasakę jų vienas kitam, kiekvienas juos užgniaužęs savo širdyje. (J.Marcinkevičius)

Klasikas teisus. Mes turime Dievo dovaną - kalbą - ir galimybę sakyti gerus žodžius kasdien, bet kažkodėl vis užmirštame... Mąstydamos apie tai, prieš vasaros atostogas norėtume nuoširdžiai padėkoti visoms „Rašaluotų pirštų“ jaunosiosms žurnalistėms, stebinusioms savo kūrybiškumu ir veiklumu, nuoširdžiai dalyvavusioms gimnazijos laikraščio kūrimo darbe.

Patį mieliausią lietuvišką žodį AČIŪ tariame ir Jums, gerbiami kolegos, už palaikymą ir bendradarbiavimą, už tai, kad buvote su mumis, prenumeravote, skaitėte gimnazijos laikraštį, vertinote ir patarėte. Ypač dėkojame tiems, kurie ir patys nepabūgo išsirašaluoti pirštus. Tikimės, kad bendradarbiausime ir draugausime ir ateinančiais mokslo metais.

Smagios vasaros ir gero poilsio Jums linki Aušra, Jovita, Živilė.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1230
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4867596
http://1rxpills.com/