Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Žemės diena A.Stulginskio universitete

Kovo 20-ąją Aleksandro Stulginskio universitete, kaip ir visame pasaulyje, iškilmingai pakeliama Pasaulinės Žemės dienos vėliava. Šią dieną universitete vyko ir respublikinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ finalas. Kovoti dėl nugalėtojų vardo susirinko 6 šalies mokyklų komandos, įveikusios atrankinį ir pusfinalio etapus, tarp kurių ir mūsų - Kaišiadorių  Algirdo Brazausko gimnazijos komanda. Mūsų komandoje žaidė trečiokai Austėja Žiūraitė, Deimanta Maksimovaitė, Laurynas Rudis, Paulius Gleščinskas, Arnas Sinkevičius ir ketvirtokė Greta Morkūnaitė(pusfinalyje).

Gimnazistams teko atsakinėti klausimus apie gamtosaugą, darnią plėtrą, partizanines kovas. Surinkusi vos vienu tašku mažiau nei prizininkai, mūsų komanda liko ketvirta. Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti universiteto laboratorijose, pabendrauti su dėstytojais, dalyvauti turiningam ir įdomiam renginy. 

 

pict00003 pict0001 pict0006 pict0009

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 69 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780528
http://1rxpills.com/