Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujos knygos lyderiams

Lyderystė. Teorija ir praktika/ Northouse P.G.- Kaunas: Poligrafija ir informatika, 2009.- 336 p.

Knygoje susipažinsite su kiekvieno teorinio požiūrio privalumais bei trūkumais, rasite daug iliustracijų ir lentelių, mokslinių tyrimų duomenų bei praktinių pavyzdžių. Čia apžvelgiamos ir analizuojamos įvairios lyderystės teorijos, ypatingą dėmesį atkreipiant į tai, kaip jas galima taikyti organizacijose.

 

Lyderystė. Kaip vadovauti pasitelkiant emocinį intelektą / Goleman D. ir kt..- Kaunas: „Smaltijos“ leidykla, 2007.- 304 p.

Kaip vadovui sukurti įmonėje darną ir puikią darbo atmosferą, skatinančią darbuotojų kūrybingumą ir gerus darbo rezultatus? Kokie gebėjimai būtini lyderiui ir kas skatina jį nuolat tobulėti, ieškoti naujų vadovavimo būdų? Kokiomis emocijomis turi vadovautis lyderis, kad jo įmonė sėkmingai dirbtų nuolatinių pokyčių pasaulyje? Knygoje rasite atsakymus į svarbiausius lyderystės klausimus ir sužinosite, kaip nuo vadovo emocinio intelekto priklauso jo vadovaujamos įmonės sėkmė bei pelnas.

 

Lyderystės gebėjimai ir tvari mokyklų pažanga / Lambert L. – Kaunas: Vitae Litera, 2011.- 176 p.

Tikimasi, kad knygoje pateikiama informacija bei idėjos bus naudingos gerinant švietimo kokybę bei skatins lyderių augimą.

 

Lyderystės ištakos. Saviorganizacijos ir etikos sąsajos / Griffin D. – Kaunas: Vitae Litera, 2011.- 200 p.

Knygos tikslas – atskleisti ir išreikšti tam tikrą požiūrį į organizacijų sudėtingąsias sistemas. Šis požiūris sutelkia dėmesį į refleksyvią žmonių prigimtį ir pabrėžia, kad žmonės reaguoja ir dalyvauja sąveikos procesuose, o šių procesų evoliucija yra visiškai nenuspėjama.

 

Kur dingo visi lyderiai? / Lacocca L., Whitney C. – Vilnius: Vaga, 2009.- 328 p.

Šmaikščiu stiliumi parašytoje knygoje autorius dalijasi savo patirtimi su skaitytojais apie atsakomybę, demokratiją, konformizmą.

 

Tikroji kryptis / George B., Sims P.- Kaunas: Smaltijos leidykla, 2008.- 240   p.

Kaip tapti tikruoju lyderiu? Kaip surasti savo tikrąją kryptį ir neišklysti iš kelio? Kaip vadovaujant pajusti pasitenkinimą, gyvenimo pilnatvę ir būti laimingam? Tai klausimai į kuriuos rasite atsakymus šioje knygoje. Joje atskleistos lyderystės meistriškumo paslaptys, pagrįstos praktine patirtimi 125 geriausių šiandienos vadovų, kurie patys nuėjo nuostabų lyderio kelią ir su jumis pasidalijo gana netikėtomis įžvalgomis.

 

Veiksminga mokyklų lyderystė: nuo mokslinių tyrimų iki rezultatų / Marzano R.J. ir kt. – Vilnius: Vilniaus pedagoginio universiteto leidykla, 2011.-272 p.

Kokie konkretūs lyderio veiksmai gali ypač pagerinti mokyklų veiksmingumą? Kaip mokyklų vadovai turėtų taikyti tuos veiksmus kasdieninėje mokyklos veikloje ir tuo sudėtingu metu, kai įgyvendinami pokyčiai? Atsakymus rasite šioje knygoje.

 

29 Džeko Velšo lyderystės paslaptys / Slater R. – Vilnius: Alma litera, 2007.- 152 p.

Tai 29 vadovavimo paslaptys, padėsiančios keisti sustabarėjusias taisykles, gerinti kokybę, ugdyti mokymosi kultūrą ir dar daugiau nuveikti! Šios darbo patirties gali pasimokyti visi verslo dalyviai – nuo paties galingiausio įmonės vadovo iki paprasto darbuotojo, gaunančio valandinį užmokestį.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 95 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4375991
http://1rxpills.com/