Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujos knygos tėvams

  1. Koncentracija: kaip tėvai galėtų padėti savo vaikams / Petra Thorbrietz- Vilnius : Gimtasis žodis, 2008.- 143 p.

Knyga yra apie tai, kas vyksta žmogaus smegenyse, kai jis susikoncentruoja, dėl ko jam nepavyksta susikoncentruoti bei kaip skatinti vaiko koncentraciją tinkama mokymo ir mokymosi aplinka, fiziniu aktyvumu ir užduotimis, kaip apskritai lavinti mąstymą.

 

  1. Mamytė ir gyvenimo prasmė: psichoterapinės istorijos / I. D. Yalom.- Vilnius: Vaga, 2006.- 280 p.

Šešiose novelėse autorius, remdamasis asmenine ir profesine patirtimi, kalba apie paciento ir psichoterapeuto ryšį, skaitytoją panardina į kvapą gniaužiančias kančios ir gijimo istorijas.

  1. Mano tėvai skiriasi: aš jaučiuosi sutrikęs / M. Berger, I. Gravillon .- Vilnius: Baltos lankos, 2010.- 141 p. p.

Vis daugiau vaikų auga išsiskyrusiose šeimose. Paaiškėjus, kad tėvų skyrybos neišvengiamos, trapus vaiko pasaulis beveik visada ima byrėti į šipulius. Kad ir kokio amžiaus vaikas būtų, jam tai neabejotinai sunkus išbandymas. Apimtas prieštaringų jausmų, vaikas nebesupranta, kodėl staiga ima jaustis kaltas, pyksta, išgyvena dėl to, kas jo laukia... O krizės ištikti tėvai tada tik dar labiau sutrinka.

  1. Motyvacija: kaip tėvai galėtų padėti savo vaikams / Ischta Lechmann.- Vilnius : Gimtasis žodis, 2009.- 150 p.

Ši knyga apie tai, kokių sunkumų kyla, kai besimokančiam vaikui pritrūksta motyvacijos, kas yra toji motyvacija, kokie veiksniai ją stabdo ir stiprina ir kaip rūpestingi tėvai, pasinaudoję praktiniais knygos patarimais ir sudarę konkrečių veiksnių planą, galėtų padėti savo atžalai susigrąžinti pažinimo džiaugsmą.

  1. Paaugliai: kai auklėjimas nebepadeda: ramiai per audringus laikus / Jasper Juul. - Vilnius: Tyto alba, 2010.- 159 p.

Jasperis Juulas – mokytojas, šeimos terapeutas, konfliktų konsultantas, vienas žymiausių ir novatoriškiausių Europos šeimos terapijos specialistų – moko tėvus suprasti, ką sako paauglys – duktė ar sūnus. Paauglystė – sudėtingas laikotarpis tiek paaugliams, tiek ir jų tėvams. Knygoje aprašomos daugumai tėvų kylančios problemos, jų kilmė, pateikiami jų sprendimo būdai. Tėvams padedama suprasti savo vaikus net ir tuomet, kai jie – konfliktiški, problemiški, erzinantys paaugliai.

  1. Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus / L. Kutner, C.K. Olson. - Vilnius: Baltos lankos, 2008.- 295 p.

Perskaitę šią knygą sužinosite: kas iš tikrųjų yra vaizdo žaidimuose, kuriuos žaidžia Jūsų vaikai, kada ir kokie vaizdo žaidimai gali būti žalingi Jūsų vaikui, kodėl vaizdo žaidimai gali tapti svarbiais socialiniais ar mokymo įrankiais, kaip sukurti ir įgyvendinti vaizdo žaidimų taisykles savo namuose, kada reikėtų jaudintis dėl savo vaiko, žaidžiančio su nepažįstamaisiais ar internete, kokių vertinimų susilaukia vaizdo žaidimai.

  1. Vaikų konfliktai: kaip ugdyti savarankiškumą / Chantal Theriault.- Vilnius: Baltos lankos,2009.- 159 p.

Kasdien po truputį atrasdami pasaulį, vaikai nepaliauja mokytis. Labai svarbu, kad kartu su naujais iššūkiais vaikai išmoktų valdyti savo emocijas ir gebėtų sukurti bei palaikyti nuolatinius ir ramius socialinius santykius. Tačiau mes, suaugusieji, kartais pamirštame juos išmokyti, kaip elgtis susidūrus su neišvengiamais kasdieniniais ginčais ir nesutarimais. Vadinasi, neparuošiame savarankiškam socialiniam gyvenimui.

  1. Vaikų nerimas: kaip įveikti jį be vaistų ir terapijos /Louise Reid. - Vilnius: Baltos lankos,2010.- 120 p.

Nuolat daugėja vaikų, kuriems prireikia medicininės ar psichologinės konsultacijos dėl nerimo sukeltų sutrikimų. Jų vidutinis amžius jaunėja. Tačiau dažnai tėvai nežino tikrųjų vaikų užsispyrimo, pykčio, nerimastingumo priežasčių. Šioje knygoje supažindinama su įvairiomis vaikams nerimą keliančiomis aplinkybėmis ir pateikia vertingų patarimų bei užduočių, kaip jį įveikti be vaistų ir terapijos. Vadovaudamiesi autorės siūlomais metodais kur kas lengviau pažvelgsite į pasaulį vaiko akimis ir neabejotinai užkirsite kelią įvairioms vaiko baimėms ateityje.

  1. Žarijų duobės: pokalbiai su psichoanalitiku / Milašiūnas R., Liutkevičienė I..- Vilnius: Tyto alba, 2008.- 155 p.

„Žarijų duobės“ – populiarus žmogaus pažinimo vadovėlis. Tai pirmasis tokio pobūdžio veikalas Lietuvoje, pagrįstas psichoanalize. Moderniosios psichoanalizės samprata apie žmogų pateikiama pokalbio forma: žurnalistė Inga Liutkevičienė kalbina psichoanalitiką Raimundą Milašiūną apie žmogaus psichologinę sanklodą įvairiais amžiaus tarpsniais, poreikius ir prisitaikymo galimybes.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 139 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1230
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4867695
http://1rxpills.com/