Aleksandro Stulginskio universiteto diena gimnazijoje

Karjeros mėnesio pabaigoje įvyko įdomus susitikimas su ASU dėstytojais ir studentais. Svarbiausi šio renginio dalyviai buvo antrų klasių gimnazistai, todėl ASU studijų skyriaus vyr. vadybininkas Antanas Girčys, kiti dėstytojai, studentai dar kartą gimnazistams paaiškino, kaip reikia rinktis mokomuosius dalykus III gimnazijos klasėje, kad galėtų studijuoti pasirinktą aukštosios mokyklos studijų programą.

Gimnazistai sužinojo, kokia yra studijų finansavimo tvarka, kas yra tikslinis finansavimas. Žinoma, mokiniai buvo supažindinti su ASU studijų programomis bei kviečiami rinktis šią aukštąją mokyklą. Praktinė susitikimo dalis – pamokos paskaitos, kurias vedė universiteto dėstytojai,  biomedicinos mokslų  lekt. Dr. Ramunė Masienė skaitė paskaitą „Augalų mikrodauginimas in vitro“,  socialinių mokslų  lektorė  Aistė Ragauskaitė  – „Kūrybinio lavinimo dirbtuvės“ ir technologinių mokslų  doc. Dr. Raimundas Baublys – „Kaip formuojasi upės“.

Nuo šiol gimnazijos karjeros centrą puoš didžiulis ASU plakatas – dovana gimnazijai.

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/ASU/

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė