Mūsų gimnazija- Erasmus+:Comenius KA 2 strateginės partnerystės projekto ,,High five international” partnerė

Pasiekė maloni žinia iš Lenkijos, kad gautas ES finansavimas 2 m. trukmės Erasmus +projektui ,,High five international". Projekto tema - ,,Karjeros portfelis”. Mūsų gimnazijos moksleiviai kartu su partneriais iš Lenkijos, Rumunijos, Italijos, Graikijos, Turkijos turės galimybę  dalintism Erasmus 92695 patirtimi karjeros ugdymo klausimais, bendrauti su bendraamžiais ir - svarbiausia - gauti Europos Sąjungos jaunimo pasą, kuris  kiekvienam jaunam  žmogui  yra reikšmingas dokumentas, leisiantis  papildyti savo CV ir ateityje dalyvauti įvairiose Erasmus programose, pavyzdžiui, studentų mainų programoje), padėsiantis lengviau  įsidarbinti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galimybę gauti jaunimo pasą turės per 200 mūsų gimnazistų, kurie kartu su dėstančiais mokytojais ir šio  projekto vadovais (pavaduotoja ugdymui A. Bradulskiene, mokytojais E. Grajausku, R. Maroziene, D. Melinskiene, A.Mitkuviene)  skirs bent 20 minučių  per mėnesį atlikti nesudėtingoms, bet įdomioms užduotims. Šios projektinės veiklos lyderiai yra  gimnazijos radijo „Devintoji banga“ komanda. Norintys dalyvauti projekte ir gauti jaunimo pasą gali kreiptis į projekto vadovus.

Daugiau informacijos apie atrinktus strateginių partnerysčių projektus  čia.

Daugiau apie projekto vykdomas gimnazijoje veiklas čia.

Projekto koordinatorė Liucija Vinevičienė