Erasmus+ projekto „Mokausi. Mokau. Augu“ mobilumas

20211022 124145

Anglų kalbos mokytoja Dovilė Kuznecovienė ir biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė spalio 18-22 dienomis dalyvavo mobilumo „Identify the Hidden Talent in Your Classroom” veiklose, kurios vyko Porto (Portugalijoje). Šių mokymų metu Erasmus+ projekto dalyviai mokėsi atpažinti jaunimo žmogaus stiprybes ir gebėjimus, kurie gali likti nepastebėti formalioje ugdymo aplinkoje. Šių kursų metu dalyviai dalinosi įvairiomis mokymo idėjomis ir veiklomis - tai besimokančiųjų stiliai ir daugialypis intelektas, naudodami daugialypės terpės ir šiuolaikines technologijas, kad pagyvintų pamokas, motyvuotų ir skatintų mokinius tyrinėti savo talentus ir tobulėti.  Šių kursų metu mokytojai susipažino ir su įspūdingu istoriniu Porto senamiesčiu, katedra, Luiso I tiltu bei kitais kultūriniais ir gamtiniais objektais.
Parsivežėme idėjų, kaip paįvairinti pamokas, skatinti mokinių kūrybiškumą, gebėjimą tyrinėti savo talentus ir skatinti juos tobulėti.

Dovilė Kuznecovienė ir Virginija Aleksiūnienė