Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

2-oji vieta Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse KREPŠINIO varžybose

Vilniuje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus "Žemynos" gimnazijos, Algirdo Brazausko gimnazijos, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos ir Semeliškių vidurinės mokyklos vaikinų krepšinio komandos.olimpinis festivalis 2012

Algirdo Brazausko gimnazijos I klasių komanda iškovojo 2 vietą.

Komandoje žaidė:

Gedvydas Balsevičius (I h2), Paulius Bauras (I fg1), Vilius Bauras (I fg1), Adas Junevičius (I f), Edvinas Karpavičius (I h1), Povilas Kudžma (I fg2), Tomas Mockevičius (I f), Gediminas Papiliauskas (I fg2), Vytenis Ruginis (I fg1), Adomas Vaicekauskas (I fg1), Lukas Vištorskis (I h1), Lukas Žilinskas (I fg2).

Varžybų rezultatai

Algirdo Brazausko gimnazija – Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija 62:43

Algirdo Brazausko gimnazija – Vilniaus "Žemynos" gimnazija 53:88

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 63 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780562
http://1rxpills.com/