Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Pergalė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono lengvosios atletikos KROSO ESTAFETĖS bėgime

Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos. Jų NUGALĖTOJA ketvirtus metus iš eilės tapo Algirdo Brazausko gimnazijos lengvaatlečių 1-oji komanda, o 2-oji komanda laimėjo III vietą. lmof 2013 logo

Bėgime nugalėjo Renata Junevičiūtė (IV bm2), Laurynas Žičius (IV ft), Greta Abugelytė (III bm1), Erikas Stančikas (IV bm2), Iveta Markevičiūtė (II fg1), Mantas Degutis (IV bm2), Vytautė Pabiržytė (IV bm1), Modestas Pabiržis (II fg1).

III vietos laimėtojai Loreta Česaitytė (III bm1), Rimgaudas Pabiržis (I fg1), Karolina Staškevičiūtė (I fg1), Raimondas Mileška (II fg2), Aistė Ragauskaitė (I b), Juozas Nasevičius (I b), Justina Senkevičiūtė (III hs1), Matas Kupčiūnas (II f).