Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Matematika

Iš konkursų sugrįžus...

Sausio, vasario mėnesiai, siekiantiems matematikos žinių, tikras išbandymas. Sausio 30 dieną Kauno technologijos universitete vyko 27-tasis J.Matulionio matematikos konkursas 9- 12 klasių mokiniams. Jame dalyvavo 13 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos gimnazistų. Konkurso dalyviai ne tik sprendė užduotis, bet ir turiningai leido laiką laukdami konkurso rezultatų. Jie turėjo galimybę stebėti KTU studento Luko Kazlausko iš moksleivių laboratorijos demonstruojamus įdomiuosius eksperimentus, sužinojo, kodėl įkvėpus helio dujų suplonėja balsas (helio dujose garso greitis didesnis), kokia yra tikroji neono spalva (raudona). Judrūs ir norintys daugiau sužinoti  rinko taškus orientacinėse varžybose ar suko galvą protų mūšyje. Kiekvienas gimnazistas pelnė taškų ir grįžo geros nuotaikos.

Vasario 10 dieną I-IV klasių gimnazistai dalyvavo  rajoninėje matematikos olimpiadoje. Sveikiname gausų būrį prizininkų!

I klasė

I vieta - Justinas Janušas (I f)

II vieta - Augustina Šareikaitė (I f)

III vieta - Augustas Šadurskas (I fg)

II   klasė

II vieta - Rokas Tamulevičius (II fg)

III vieta - Domantas Sabaliauskas (II fg)

III klasė

II vieta - Laura Lasevičiūtė ( III bm-ft)

III vieta - Ugnė Sinkevičiūtė  ( III bm-ft)

IV klasė

I vieta - Gintautas Lasevičius ( IV ft)

II vieta - Martynas Žilionis ( IV ft)

III vieta - Andrius Butkevičius ( IV ft)

Linkime ištvermės toliau sprendžiant sudėtingus uždavinius, o ypač didelės sėkmės Gintautui Lasevičiui ( IV ft), jau ketvirtą kartą dalyvausiančiam Lietuvos jaunųjų matematikų respublikinėje olimpiadoje.

Matematikos mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 133 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4382932
http://1rxpills.com/