Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Lietuvių kalba

54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas

Narių vertinimas:  / 0

Įvyko 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas. Prizinės vietas laimėjo mūsų gimnazistės:

I vieta – Augustė Tamošiūnaitė, IV bm klasė;

II vieta – Rugilė Morkūnaitė, IV bm klasė;

III vieta – Ineta Balčiūnaitė, IV bm klasė.

Gimnazisčių mokytoja Liucija Vinevičienė.

Darbų vertinimo komisija nutarė, jog Augustės Tamošiūnaitės darbai bus siunčiami į konkurso respublikinį etapą.

 

Informacijos centras-biblioteka

 

Rajono mokinių meninio skaitymo konkurso rezultatai

Narių vertinimas:  / 0

9-12 klasės

I vieta – Aiva Gžibovskytė, IV bm klasė, mokytoja Jovita Gružauskienė;

II vieta – Lukas Jankauskas, II fg1 klasė, mokytoja Živilė Kursevičienė;

III vieta – Elada Jackevičiūtė, II fg1 klasė, mokytoja Živilė Kursevičienė;

III vieta – Domantas Prokarenka, IV bm-hs klasė, mokytoja Ramutė Gataveckaitė.

Sveikiname gimnazistus ir jų mokytojas.

 

 Informacijos centras-biblioteka

 

Sveikiname

Narių vertinimas:  / 0

Kaišiadorių rajono Jaunųjų filologų konkurso rezultatai:

I vieta - Neringa Mėja Zazerskytė, IV bm klasė, mokytoja Jovita Gružauskienė;

II vieta - Ieva Jurevičiūtė, IV bm klasė, mokytoja Jovita Gružauskienė;

III vieta – Elada Jackevičiūtė, II fg1 klasė, mokytoja Živilė Kursevičienė.

Sveikiname gimnazistes ir jų mokytojas.

 

Informacijos centras-biblioteka

Rajono lietuvių kalbos olimpiados ir meninio skaitymo konkurso rezultatai

Narių vertinimas:  / 0

Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname!

9 klasių grupėje:

I vieta AUSTĖJA ANDRIULYTĖ (I fg kl.), mokytoja Aušra Grigonienė

III vieta AUGUSTĖ  MATULIŪKŠTYTĖ (I fg kl.), mokytoja Aušra Grigonienė

10 klasių  grupėje:

I vieta AKVILĖ ALEKSEJŪNAITĖ (II fg kl.), mokytoja Liucija Vinevičienė

II vieta GRETA GABRĖNAITĖ (II fg kl.), mokytoja Liucija Vinevičienė

11 klasių  grupėje:

I vieta AUŠRINĖ GRIBAČIAUSKAITĖ (III bm kl.), mokytoja Aldona Girėnienė

III vieta URTĖ VAICEKAUSKAITĖ (III ft-bm kl.), mokytoja Živilė Kursevičienė

12 klasių  grupėje:

II vieta SIMONA KURSEVIČIŪTĖ (IV bm-ft1 kl.), mokytoja Jovita Gružauskienė

 

Meninio skaitymo rajoniniame konkurse II vietą laimėjo MARTYNAS JUZUKONIS (III ft-bm kl.), mokytoja Živilė Kursevičienė.

 

Gimtosios kalbos metodinė grupė

Meninio skaitymo kunkursas

Narių vertinimas:  / 0

2014 m. sausio 28 d. įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas.

9-12 klasių grupėje Rūta Raciūtė  laimėjo II vietą.

Sveikiname!

 

Lietuvių kalbos metodinė grupė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 187 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213896
http://1rxpills.com/