Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Geografija

Geografijos konkursas „Europa – mūsų žemynas“

Gegužės 6 dieną, penktadienį, geografijos mylėtojai po pamokų neskubėjo bėgti namo. Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijoje praūžė konkursas „Europa – mūsų žemynas“, kurį organizavo geografijos klubas „Azimutas“ ir geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė. Konkursas kvietė paminėti Europos dieną, pademonstruoti savo geografijos žinias bei skatinti mokinių domėjimąsi savojo žemyno – Europos – geografija.

Šiame konkurse dalyvavo keturios 8–9 klasių ir gimnazijos I klasių komandos: dvi iš Algirdo Brazausko gimnazijos (mokytoja Asta Tamulevičienė), Vaclovo Giržado pagrindinės mokyklos (mokytoja Lina Lukoševičienė) bei Mūro Strėvininkų pagrindinės mokyklos (mokytoja Nijolė Petrauskienė). Komandų darbą vertino kompetetinga komisija: Algirdo Brazausko gimnazijos menų, kūno kultūros, technologijų, neformaliojo ugdymo skyrių vedėja Danutė Nanartavičienė, istorijos mokytoja Ona Jodonytė, gimnazijos mokinių prezidentas Erikas Stančikas, III–IV klasių gimnazistai Edmundas Stanislauskas, Karolina Mitkutė, Ieva Stankutė.

Komandos turėjo vykdyti smagias, tačiau nemažai žinių ir kūrybingumo reikalaujančias užduotis: pristatyti namų darbus, spręsti testus, kryžiažodžius, atlikti vaizdinę užduotį, atspėti valstybes ir netgi kurti ketureilius! Šmaikščiai ir kūrybingai mokiniai atliko šią užduotį. Taip Daniją apibūdino Vaclovo Giržado pagrindinės mokyklos komanda:

Jūra skalauja krantus,

Undinė uodega moja.

Vikingų laivas – smagus,

Plukdo daug privogto lobio.

 

Sukasi vėjo malūnas,

Bėga kiaulytė riesta uodega.

Laivas jūroje pražūva

Neradęs švyturio nakčia.

Visos komandos pasirodė puikiai. Nors kartais nuotaika būdavo įtempta, dalyviai linksmai leido laiką ir nenorėjo nusileisti. J

Labiausiai laukta akimirka buvo nugalėtojų paskelbimas. Susumavus rezultatus renginio vedėjos, III klasės gimnazistės Ernesta Baguckaitė ir Monika Kudžmaitė paskelbė laimėtojus:

I vieta – Algirdo Brazausko gimnazijos 1-oji komanda

II vieta – Vaclovo Giržado pagrindinės mokyklos komanda

III vieta – Algirdo Brazausko gimnazijos 2-oji komanda

IV vieta – Mūro Strėvininkų pagrindinės mokyklos komanda.

Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai bei specialios dovanos.

Šis renginys svarbus ne vien dėl to, kad išaiškėjo mokiniai, puikiai išmanantys geografiją. Tai buvo puiki proga sustiprinti mokyklų tarpusavio ryšius, ugdyti pagarbą, bendradarbiavimą bei draugystę. Negalima pamiršti ir pagrindinio tikslo – Europos paminėjimo. Kiekvienas iš mūsų esame šio žemyno, šios bendruomenės dalis, tad būtina nors kartą per metus prisiminti, kur gyvename.

Taigi, renginys buvo tikrai vykęs ir smagus. Valandos neprailgo ir man – smalsu buvo pasitikrinti savo geografijos žinias.

Nuoširdžiai sveikinu konkurso nugalėtojus bei linkiu sėkmės ir įkvėpimo jo organizatoriams. Susitiksime kitais metais!

Eglė Dabkevičiūtė, II h

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 70 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853732
http://1rxpills.com/