Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Dailė

Dailininko kalba

…Kūrybiška, kukli, tyliai stebinti aplinką, santūri, susimąsčiusi, jautri – turbūt, taip daugelis iš jos aplinkos apibūdintų Eriką. Tokie jau tie menininkai – kartais užsisklendę savyje, nežinia, ką galvojantys, bet kuriantys stebuklus paprastame popieriaus lape arba ant drobės lakšto… arba dar ant ko nors, kas po ranka pasitaiko. Tokia ir Erika. „Įkvėpimas slypi visuose gyvenimo aspektuose, todėl ganėtinai sunku išrinkti vieną dalyką, kuris mane įkvėptų. Labai dažnai mano darbuose dalyvauja gamta, kuri man yra labai artima – aš užaugau apsupta jos. Mane įkvepia jos grožis ir nenuspėjamumas. Taip pat mane traukia mistika, fantastinės temos, žmogaus psichologija ir muzika. Turiu daug mėgstamų dailininkų, keletas iš jų yra Miho Hirano, Ilya Kuvshinov, Ichiro Tsuruta ir Ikenaga Yasunari”,- apie save sako Erika.

Visai neseniai ji dalyvavo 27-ojoje Lietuvos moksleivių dailės olimpiadoje, atstovavo Kaišiadorių kraštui. Olimpiados tema – pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės. Tad gilinosi šiemet Lietuvos jaunieji dailininkai į tautosakos lobius: sekė pasakas, minė minkles  išraiškingais vaizdiniais. Erikos pasirinkta olimpiados tema – laumės. Jos  Erikos piešiniuose tarsi atsklendžia iš tautosakos šaknų ir įsitaiso visai greta.

Erikos Tomkutės (III hs kl.) pasakų vaizdiniais ir kitais jos kūrybiniais darbais galite pasigrožėti šiame video: https://youtu.be/Lxguk_A7DR4

 

 

Dailės mokytoja A.Ostašenkovienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 72 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780523
http://1rxpills.com/