Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Jono Janickio chemijos konkursas

tinklapiui janickis

Gegužės 6 d. KTU vyko respublikinio Jono Janickio chemijos konkurso baigiamasis etapas. Konkurso tikslas – sudominti moksleivius chemijos mokslu, suteikti jiems galimybę įvertinti savo žinias bei supažindinti su cheminės technologijos fakultetu. Šiemet konkurse dalyvavo daugiau  nei  700 (8-12 klasių) mokinių. Džiaugiamės, kad tarp geriausių, pakviestų dalyvauti eksperimente, ir trečiokės Guoda Laurušonytė ir Aura Matuliūkštytė. Nuotraukoje kartu su Aura ir Guoda  fakulteto dekanas dr. Kęstutis Baltakys.

 

 

 

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 40 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5776930
http://1rxpills.com/