Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Respublikinėje tiriamųjų darbų konferencijoje

Vasario 10 d. trečiokai Ineta Stankevičiūtė, Laurynas Maciulevičius, Judilė Bernackaitė ir Brigita Vaiciukevičiūtė dalyvavo respublikinėje mokinių tiriamųjų darbų konferencijoje „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“, kuri vyko Vilkaviškio raj. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Konferencijos tikslas supažindinti mokinius su mus supančia gamtos įvairove, su dar nepažintais biocheminiais atradimais ir padėti mokiniams įgyvendinti savo tyrimų idėjas. Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Vida Mildažienė skaitė įdomų pranešimą apie „superorganizmus lietūnus“. Mokiniai pristatė medaus, dirvožemio, oro taršos, invazinių augalų plitimo ir kt. tyrimų rezultatus. Judilė ir Brigita kalbėjo apie anglies dioksido kiekio kitimą gyvenamosiose patalpose, Laurynas ir Ineta pristatė darbą apie agrocheminį dirvožemio tyrimą, kuris buvo puikiai įvertintas komisijos ir pripažintas vienu iš trijų geriausių. Mokinių darbus komentavo ir vertino VDU biomedicinos mokslų daktarės, profesorės Eugenija Kupčinskienė ir Vida Mildažienė. Jų patarimai ir pastebėjimai mokiniams buvo ypač naudingi. Mokiniai turėjo galimybę dirbti grupėse, bendrauti, dalintis savo mintimis. Džiaugiamės puikia patirtimi ir įvertinimu.

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/vilkaviskis2017/

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 90 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4376008
http://1rxpills.com/