Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

Respublikinis chemijos konkursas

Įvyko jau 7-asis respublikinis Bronislovo Lubio chemijos konkursas Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Mūsų gimnazijai atstovavo Toma Bartninkaitė (II fg), Simona Tamošiūnaitė (II fg), Melita Ašmenaitė (I KTU) ir Goda Bartninkaitė (I KTU). Mokiniams teko varžytis protmūšyje, spręsti teorines ir eksperimentines užduotis. Konkurse dalyvavo 21 komanda. Gimnazistės išsprendė daug užduočių, puikiai atliko eksperimentus, užėmė 8 vietą.

 

1 2 3 4

  

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 65 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5775621
http://1rxpills.com/