Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

Chemijos konkurse

Jonavos Senamiesčio gimnazijos bendruomenė, siekdama populiarinti dr. Bronislovo Lubio idėjas, šeštą kartą organizavo respublikinį dr. B. Lubio chemijos konkursą 9-10 (I-II gimnazijų) klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo 68 mokiniai iš 17 gimnazijų, tarp jų ir Ifg klasės mokinės Simona Tamošiūnaitė ir Ieva Tamutytė bei IIfg klasės mokinės Miglė Valentinavičiūtė ir Justė Jurevičiūtė. Mokiniai stebėjo dokumentinę apybraižą apie dr. B.Lubį, rungėsi protmūšyje, sprendė teorines ir eksperimentines užduotis, dalyvavo ekskursijojepo AB „Achema“. Šio konkurso tikslas yra skatinti mokinius kūrybiškai taikyti praktines ir teorines chemijos žinias, ugdyti atsakingą požiūrį į technologijų ir gamtos suderinamumą, bendrauti ir bendradarbiauti. Džiaugiamės, kad gimnazistėms puikiai pavyko atstovauti gimnazijai, užimta 7 vieta. Konkurso taurės šiemet iškeliavo į Vilniaus licėjų, Alytaus ir Kėdainių mokyklas.

  

1 2T2A0499 lub1 Lubio visi lubys_5 migl mokytojai t54t5

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 60 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5775807
http://1rxpills.com/