Pasiekimai

Chemijos konkurse

Jonavos Senamiesčio gimnazijos bendruomenė, siekdama populiarinti dr. Bronislovo Lubio idėjas, šeštą kartą organizavo respublikinį dr. B. Lubio chemijos konkursą 9-10 (I-II gimnazijų) klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo 68 mokiniai iš 17 gimnazijų, tarp jų ir Ifg klasės mokinės Simona Tamošiūnaitė ir Ieva Tamutytė bei IIfg klasės mokinės Miglė Valentinavičiūtė ir Justė Jurevičiūtė. Mokiniai stebėjo dokumentinę apybraižą apie dr. B.Lubį, rungėsi protmūšyje, sprendė teorines ir eksperimentines užduotis, dalyvavo ekskursijojepo AB „Achema“. Šio konkurso tikslas yra skatinti mokinius kūrybiškai taikyti praktines ir teorines chemijos žinias, ugdyti atsakingą požiūrį į technologijų ir gamtos suderinamumą, bendrauti ir bendradarbiauti. Džiaugiamės, kad gimnazistėms puikiai pavyko atstovauti gimnazijai, užimta 7 vieta. Konkurso taurės šiemet iškeliavo į Vilniaus licėjų, Alytaus ir Kėdainių mokyklas.

1 2T2A0499 lub1 Lubio visi lubys_5 migl mokytojai t54t5

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė