Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Pasiekimai

Pergalė akademiko J.Janickio konkurse

Sveikiname Tomą Gofmaną, puikiai išsprendusį teorines ir eksperimentines užduotis, surinkusį 49 taškus iš 50 ir laimėjusį I vietą akademiko Jono Janickio chemijos konkurse! Konkurse šiemet dalyvavo beveik 400 dalyvių iš įvairių Lietuvos gimnazijų.

Džiaugiamės, kad konkurse daug taškų surinko ir kiti mūsų gimnazistai, į paskutinį eksperimentinį etapą tarp 20 geriausių devintokų pateko Neilė Antanavičiūtė, tarp 20 geriausių dešimtokų - Aleksas Juzukonis. Austėjai Andriulytei, Smiltei Dzimidavičiūtei, Elžbietai Fedorinaitei, Jokūbui Kareckui, Evaldui Šimukauskui, Matui Šimoniui pritrūko vos kelių taškų, kad patektų į eksperimentinį etapą. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Daugiau skaitykite -

https://ctf.ktu.edu/news/370-mokiniu-is-visos-lietuvos-sieke-pasitikrinti-savo-chemijos-zinias/?fbclid=IwAR2U_xXYpQFDKKYBKwuO18awoQxww4xpqoWbP5M7AwfdbkHWIpyhg6nlK80

 

ajanickio2019 jan jan1 jan4

 

 

Chemijos mokytojai

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 57 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5775760
http://1rxpills.com/