Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Tėvų komitetas

Gimnazijos tėvų komiteto prašymas

RAŠYKITE  MUMS

 

Gimnazijos tėvų komitetas ieško naujų idėjų savo veiklai ir kviečia gimnazijos tėvus, mokinius ir mokytojus rašyti jums rūpimais klausimais. Tikimės sulaukti jūsų laiškų ir kartu ieškoti atsakymų į aktualius mokyklos gyvenimo klausimus. Rašykite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Tėvų komitetas

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 79 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853705
http://1rxpills.com/