Nuolat veikiančios darbo grupės

Padėka gimnazijai

dekoIstorijos mokytojas Rimvydas Dekas dalyvavo organizuojant paskaitų-forumų ciklą mokiniams „Politikos kultūra ir moderni visuomenė: istorinės tapatybės aspektai“. Susitikimų su politikos ir istorijos ekspertais metu mokiniai svarstė Rytų Europos regioninės politikos aplinkybes ir Lietuvos įnašą į Baltijos šalių regiono politinę kultūrą, šiandieninėje šalies politikoje ieškojo istorinės Lietuvos-Lenkijos Respublikos politikos atgarsių. Šio renginių ciklo tikslas – stiprinti modernios visuomenės bruožų suvokimą stabilios XXI amžiaus geopolitinės tvarkos kontekste, skatinti pasididžiavimą savo valstybe bendrojo lavinimo mokyklų vyresniųjų klasių moksleivių tarpe, ugdyti viešųjų diskusijų kultūrą.

Socialinių mokslų metodinė grupė