Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Gimnazija „Kaišiadorių aiduose“ 2022

 1. Sveikinimai informatikos olimpiados nugalėtojams: rajono olimpiadoje tarp vienuoliktokų nugalėjo Arnas Šiūša. II vieta - Eimantas Žukas, tarp dvyliktokų I vieta - Deividas Sabaliauskas, III vieta – Evita Šriupšaitė// Kaišiadorių aidai, 2022, sausio 25.
 2. Švelnikas A. Sandra Kavaliauskienė: „Krepšinis – malonumas, kuris paįvairina mūsų gyvenimą: interviu su Algirdo Brazausko gimnazijos matematikos mokytoja Sandra Kavaliauskiene apie krepšinį žaidžiantį sūnų gimnazijos abiturientą Šarūną// Kaišiadorių aidai, 2022, sausio 28.
 3. Suslavičienė R. Konferencija apie Kaišiadorių šiandieną ir ateitį: apie „švietimo sistemos iššūkius“ su KTU studijų prorektoriumi dr. Jonu Čeponiu diskutavo Algirdo Brazausko gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas// Kaišiadorių aidai, 2022, vasario 1.
 4. Kmeliauskienė L. Dainuojanti šeimos gydytoja Sonata: „Linkiu daugiau svajoti, mylėti ir rūpintis savimi“ : interviu su 2007 m. Algirdo Brazausko vidurinės mokyklos auklėtine Sonata Rutkauskaite-Noreikiene, dabar dirbančia šeimos gydytoja Vilniuje, kuriančia dainas ir jas atliekančia// Kaišiadorių aidai, 2022, vasario1.
 5. Regionų krepšinio lygoje: varžybų pertraukų metu pasirodo Algirdo Brazausko gimnazijos šokėjos (vadovė L. Kursevičienė)// Kaišiadorių aidai, 2022, vasario1.
 6. Sveikiname olimpiadų bei konkursų nugalėtojus!: daugiausia nugal4toj7 ir prizinink7 yra i6 Algirdo Brazausko gimnazijos// Kaišiadorių aidai, 2022, vasario22.
 7. Suslavičienė R. Galimybė pažinti, išmokti, padėti: Pažintis su Jaunimo metų ambasadore Elada Jackevičiūte ir kitais savanoriais: Elada Algirdo Brazausko gimnazijos vienuoliktokė// Kaišiadorių aidai, 2022, kovo 1.
 8. Į pagalbą jungiasi Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos valgykla: siūlo savo pagalbą iš Ukrainos bėgančioms šeimoms su vaikais// Kaišiadorių aidai, 2022, kovo 4.
 9. Suslavičienė R. Istorinis įvykis: Algirdo Brazausko gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijos universitetu// Kaišiadorių aidai, 2022, balandžio 1.
 10. Demjanovienė R. Svečiuose – žinoma aktorė: gimnazijoje vyko edukacinės kultūros paso programos pamokos, kurias vedė aktorė Virginija Kochanskytė// Kaišiadorių aidai, 2022, balandžio 12.
 11. Demjanovienė R. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos ąžuoliukai žaliuos „Lietuvos mokyklų 1000 ąžuolų girioje“// Kaišiadorių aidai, 2022, gegužės 10.
 12. Kursevičienė Ž., Kupčiūnienė I. Pasidalinome gerąja patirtimi respublikinėje konferencijoje: gimnazijoje vyko respublikinė mokytojų konferencija „Mokinių vertinimo ir įsivertinimo būdai, taikant skaitmeninius išteklius, siekiant kiekvieno mokinio pažangos// Kaišiadorių aidai, 2022, gegužės 10.
 13. Demjanovienė R. Edukacinė pamoka: gimnazijos viešnia aktorė Virginija Kochanskytė vedė pamoką, „Šimtmečio dialogas. Dedikacija Nacionalinės premijos laureatui Sigitai Gedai ir Lietuvos patriarchui Maironiui// Kaišiadorių aidai, 2022, gegužės 17.
 14. Suslavičienė R. Paskutinis mokyklinis skambutis primena – laikas skrydžiui: Algirdo Brazausko gimnaziją baigia 81 abiturientas// Kaišiadorių aidai, 2022, birželio 3.
 15. Kmieliauskienė L. Viktoras Zujus: „Gražiausia – vargonų ir bitelių dūzgimo muzika: apie Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtinį V. Zujų// Kaišiadorių aidai, 2022, birželio 14.
 16. Kmeliauskienė L. Kelionė dviračiu aplink Lietuvą Rolandui Kriugždai buvo tik lendvas apšilimas prieš ekstremaliausią pasaulyje „Norsiaman“ triatloną// Kaišiadorių aidai, 2022, birželio 17.
 17. Kmeliauskienė L. Kaišiadoriečiai jaunieji dailininkai „viščiukus“ skaičiuoja ne rudenį: apie baigiamąjį kultūros centro dailės būrelio renginį ir jame apdovanotas Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtines – abiturientę Anastasiją Ramenskają ir pirmokę Veronika Petrašiūnaitę// Kaišiadorių aidai, 2022, birželio 17.
 18. Suslavičienė R. Sėkmingiausi rajono moksleiviai bei jų mokytojai, mokyklų vadovai pagerbti IV „Triumfo rago“ šventėje: daugiausiai nugalėtojų apdovanota iš Algirdo Brazausko gimnazijos// Kaišiadorių aidai, 2022, liepos 8.
 19. Suslavičienė R. Liepa suskambo išleistuvių valso garsais: pirmoji su savo abiturientais atsisveikino Algirdo Brazausko gimnazija: šiemet į gyvenimą išėjo 84-oji gimnazistų laida// Kaišiadorių aidai, 2022, liepos 22.
 20. Belijūtė S. Į Kaišiadoris atskrido vanagas: ant „Bučinio“ pastato partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimui skirtą piešinį – vanagą – nupiešė gimnazijos abiturientės Evelina Junevičiūtė ir Rūta Tokarevaitė// Kaišiadorių aidai, 2022, rugpjūčio 2.
 21. Suslavičienė R. Vieną sudėtingiausių triatlonų šturmuoja vienintelis „geležinis žmogus“ iš Lietuvos – mūsų kraštietis Rolandas Kriugžda// Kaišiadorių aidai, 2022, rugpjūčio 9.
 22. Pasveikinti geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai: rajono savivaldybėje buvo apdovanoti abiturientai šimtukininkai ir jų mokytojai// Kaišiadorių aidai, 2022, rugpjūčio 12.
 23. Kmeliauskienė L. Nieko nėra neįmanoma: kaišiadorietis Rolandas Kriugžda įveikė vienų ekstremaliausių varžybų iššūkius: Rolandas – Kaišiadorių I vidurinės mokyklos auklėtinis// Kaišiadorių aidai, 2022, rugpjūčio 26.
 24. Rabačiauskienė A. Buvusiam mokytojui – žodžiai iš širdies... Barzinską Stanislovą, buvusį Kaišiadorių I vidurinės mokyklos ilgametį muzikos mokytoją, su garbingu 90-mečiu pasveikino rajono meras Vytenis Tomkus, buvęs mokytojo mokinys// Kaišiadorių aidai, 2022, rugpjūčio 30.
 25. Rabačiauskienė A. „Gyvenimas ir likimas priklauso nuo mūsų...“: apie gimnazijos pirmokę Liepą Staninaitę, laimėjusią „Lietuvos Maximalisto“ stipendiją „Nuolatinio pažangumo“ kategorijoje// Kaišiadorių aidai, 2022, rugsėjo 9.
 26. Krilavičius T. Kaišiadoryse paminėtas Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių šimtmetis: renginių programos viena dalis – protmūšis – vyko Algirdo Brazausko gimnazijoje ir jame dalyvavo 7 moksleivių komandos// Kaišiadorių aidai, 2022, rugsėjo 27.
 27. Krilavičius T. Donatas Zaveckas: „Ryšiai su Kaišiadorimis niekada nenutrūko“: interviu su buvusiu Kaišiadorių I vidurinės mokyklos mokiniu IT bendrovės „BTT Group“ įkūrėju ir jos vadovu// Kaišiadorių aidai, 2022, lapkričio 11.
 28. Rabačiauskienė A. Auros rankose – ketvirtą kartą laimėta – Lietuvos Maksimalisto stipendija: apie gimnazijos abiturientę mokslo pirmūnę Aurą Matuliūkštytę// Kaišiadorių aidai, 2022, lapkričio 15.
 29. Rabačiauskienė A. Linksmai apie lygtis ir tikėjimą savimi...: pokalbis su „Lietuvos Maximalistų stipendininke Goda Bartninkaite// Kaišiadorių aidai, 2022, lapkričio 22.
 30. Krilavičius T. Jūratė Leonavičiūtė-Karpovienė: Kaišiadorims linkiu augti ir toliau: interviu su buvusia Kaišiadorių 1-osios vidurinės mokyklos auklėtine, dabar dirbančia Vaiko raidos klinikos vadove// Kaišiadorių aidai, 2022, gruodžio 9.
 31. Rabačiauskienė A. Dainų kūrėjas, talentingas krepšininkas Arminas Rainys neslepia savo susižavėjimo istorija: apie Algirdo Brazausko gimnazijos pirmoką// Kaišiadorių aidai, 2022, gruodžio 9.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 80 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780584
http://1rxpills.com/