Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Mokykla 1995 - 1996 m.m.

1995-1996 mokslo metų pradžioje mokėsi 1080 mokinių, pabaigoje 1076. Dirbo 83 pedagogai, iš jų 8 mokytojai metodininkai, 22 vyr. mokytojai.

Šiais metais atestavosi 15 mokytojų. Mokykloje metus baigė 70 pirmūnų. Iš viso mokykloje yra 118 pirmūnų, tai sudaro 11% visų mokinių. Palikti kurso kartoti pradinėse klasėse 1 mokinys, du dešimtos klasės mokiniai pašalinti iš mokyklos, kaip jos nelankantys. Iš viso praleista 49732 pamokų, nepateisinamų 4531 tai yra vienam mokiniui tenka 46 pamokos.

Ketvirtas klases baigė 75 mokiniai.

Devynias klases baigė 120 devintokų: 5 mokiniams neleista laikyti egzaminų, 6 dėl sveikatos atleisti, 5 nelaikė lietuvių kalbos egzamino, 5 - matematikos egzamino.

Dvyliktą klasę baigė 56 abiturientai. Jie rinkosi egzaminus: 10A ir 9B lygiu anglų kalbą – 37 abiturientai, istoriją – 25, biologiją – 44, chemiją – 5, geografiją – 30, informatiką – 4, matematiką 32A ir 20 B lygiu. Nesirinkta lietuvių kalba žodžiu ir fizikos egzaminai.

8 mokiniai dalyvavo Matulionio vardo matematikos konkurse, 1 iš jų tapo laureatu – M.Balnys (mokytoja J.Bagdonienė). Šios mokytojos paruoštas mokinys skaitė referatą. M.Balnys ir R.Gelombickaitė dalyvavo respublikinėje matematikų olimpiadoje. M.Balnys tapo prizininku. Respublikinėje geografų olimpiadoje dalyvavo X klasės mokinė Lina Lukoševičiūtė (mokytoja A.Tamulevičienė). Fizikų čempionate dalyvavo X klasės mokinys D.Malinauskas. Dešimtokas Mantas Marčiukaitis tapo dainų dainelės rajoninio turo laureatu ir respublikinės dailės olimpiados skirtos „Smilgevičiaus 250 metinių“ laureatu (mokytoja N.Kriugždaitė). XII klasės mokinys M.Bazys dalyvavo jaunųjų biologų respublikinėje olimpiadoje. XI klasės mokinės J.Sakalauskaitė ir D.Tumpytė dalyvavo konkurse „Europa mokykloje“ ir už savo rašinius gavo paskatinamuosius prizus (mokytoja L.Vinevičienė). Jos paruošta kompozicija dailiojo skaitymo konkurse užėmė pirmąją vietą.

Mūsų sportininkai laimėjo rajoninės moksleivių olimpiados, kroso, lendvosios atletikos, šachmatų rungtynėse. II vietas užėmė plaukime, futbole, krepšinyje. Dauguma pradinukų dainuoja chore, kuriam vadovauja mokytojas S.Barzinskas.

Pirmus metus mokykloje mokomasi taikomosios ekonomikos. Mokykloje įkurta UAB „Gintas ir CO“. Kiti pasirenkami dalykai „Liaudies tradicijos mene“, „Etninė kultūra“, „Informatika“, „Psichologija“.

Mokykloje įsikūrė ansamblis „Vakaras“, pagyvinęs visus renginius.

Tradicinei renginiai: Rugsėjo 1-osios šventė, Kalėdinės eglutės šventė, abiturientų laidų susitikimas, Valentino dienos šventimas, vasario 16-osios minėjimas, užgavėnės, šimtadienis, kovo 11-osios minėjimas, šauniausio moksleivio konkursas, paskutinis skambutis. Kiti renginiai: penktų klasių popietė, kalėdinių puokščių paroda, 1-6 klasių moksleivių darbų paroda „Svajonių miestas“, kurią organizavo mokytoja J.Kuliešienė, 1-4 klasių mokiniams „Šviesoforo varžybos“, geografų popietę 5-6 klasių mokiniams vedė mokytojos I.Alionienė ir A.Tamulevičienė, 8-okams popietę suorganizavo mokytoja R.Greičiutė, 6-okams tautinę etnografinę popietę organizavo mokytojos R.Gataveckaitė ir G.Gumbienė.

1996 m. rugsėjo 1 d. keitėsi mokyklos administracija. Mokyklos direktoriumi pradeda dirbti Stanislavas Bernikas, pavaduotojos: Eudenija Eičinaitė, Aldona Bradulskienė, Eugenija Švelnikienė.

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1353
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5721459
http://1rxpills.com/