Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Muziejus

Gimnazija „Kaišiadorių aiduose“ 2019 m.

 1. Jodonytė O. Atmintis gyva: apie Algirdo Brazausko gimnazijos dalyvavimą pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“// Kaišiadorių aidai, 2019, sausio 18.
 2. Šimelienė R. Savo prezidentavimo laikotarpį gimnazistas Augustas Šadurskas siekia išnaudoti iki maksimumo: apie Algirdo Brazausko gimnazijos prezidentūros ir jos prezidento A.Šadursko veiklą// Kaišiadorių aidai, 2019, vasario 12.
 3. Geriausi iš geriausiųjų: rajoninių olimpiadų nugalėtojų ir prizininkų tarpe – daug Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtinių// Kaišiadorių aidai, 2019, vasario 15.
 4. Šimelienė R. Gimnazistas Tomas Gofmanas – jaunasis mokslininkas ir tyrėjas: apie antroko Tomo pasiekimus rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, jo turiningą laisvalaikį ir ateities planus// Kaišiadorių aidai, 2019, kovo 1.
 5. Jaunieji fizikai: rajono fizikos olimpiados nugalėtojų ir prizininkų tarpe – nemažai ir mūsų gimnazijos auklėtinių// Kaišiadorių aidai, 2019, kovo 5.
 6. Kmieliauskienė L.Su Lietuva – širdyje ir lūpose: apie buvusios gimnazistės R.Grendaitės, jauniausios rajono tarybos narės patriotinę veiklą. Jos apmąstymai „Apie mano Lietuvą“ // Kaišiadorių aidai, 2019, kovo 8.
 7. Pasiekimai: rusų kalbos ir istorijos olimpiadose mūsų gimnazistai laimėjo beveik visas prizines vietas// Kaišiadorių aidai, 2019, balandžio 2.
 8. Demjanovienė R. Susitikimas su jaunimo mėgstamu aktoriumi Mariumi Repšiu: svečio pasakojimas – dvasinga jo gyvenimo išpažintis Algirdo Brazausko gimnazijoje// Kaišiadorių aidai, 2019, balandžio 9.
 9. Marozienė R. Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų mokinių savivaldų susitikimas Kaišiadoryse: apie renginį vykusį Algirdo Brazausko gimnazijoje// Kaišiadorių aidai, 2019, balandžio 16.
 10. Pasiekimai: rajono olimpiadose labai sėkmingai pasirodė mūsų gimnazistai// Kaišiadorių aidai, 2019, balandžio 16.
 11. Kmieliauskienė L. Siekis – „Sidabro vainikėlis“: zoniniame konkurse gimnazijos trečiaklasė Ariana Tiukšaitė laimėjo I vietą ir pateko į respublikinį finalą// Kaišiadorių aidai, 2019, balandžio 26.
 12. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda – tarp geriausių Lietuvoje: Lietuvos gimnazijų protų kovų lygos SUPER finale mūsų komanda laimėjo III-iąją vietą// Kaišiadorių aidai, 2019, gegužės 7.
 13. Martynas Juzukonis apie Lietuvos kariuomenę žino daug: respublikiniame konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ užimta III vieta// Kaišiadorių aidai, 2019, gegužės 7.
 14. Rabačiauskienė A. Mūsų kraštietis – kūrėjas Jonas Vaicekauskas: buvęs Kaišiadorių vidurinės mokyklos auklėtinis, dabar – skulptorius, tautodailininkas, poetas// Kaišiadorių aidai, 2019, gegužės 28.
 15. Kmeliauskienė L. „O klasėje atrodys taip, kaip buvę...“: paskutinis skambutis nuskambėjo ir 81-ajai (9-ajai) gimnazijos laidai// Kaišiadorių aidai, 2019, gegužės 31.
 16. Kmeliauskienė L. „Pasiliko jauni, dainose amžini...“: partizaninių dainų popietė, gimnazijos organizuota jau penktą kartą// Kaišiadorių aidai, 2019, birželio 28.
 17. Taparauskienė A. Antroji „Triumfo rago“ šventė: joje buvo apdovanoti rajoninių bei respublikinių olimpiadų ir konkursų dalyviai bei nugalėtojai ir jų mokytojai, tarp jų ir mūsų gimnazijos atstovai// Kaišiadorių aidai, 2019, liepos 5.
 18. Kmeliauskienė L. Rimutė Arlauskienė: „Egzaminų rezultatai džiugina“: išanalizuoti Brandos egzaminų rezultatai rodo gerus gimnazistų rezultatus// Kaišiadorių aidai, 2019, liepos 23.
 19. Kmeliauskienė L. Dėmesio centre – abiturientai šimtukininkai: /Kaišiadorių rajono savivaldybės meras V.Tomkus apdovanojo rajono abiturientus, brandos egzaminus išlaikiusius 100-kais, jų tarpe ir 7 Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtiniai// Kaišiadorių aidai, 2019, rugpjūčio 6.
 20. Rancaitė K. Tarp talentingiausių ir gabiausių šalies moksleivių - ir kaišiadoriečiai: „Maximalistų“ stipendijomis apdovanotos dvi Algirdo Brazausko gimnazijos mokinės - Elzė Demjanovaitė ir Aura Matuliūkštytė// Kaišiadorių aidai, 2019, spalio 4.
 21. Demjanovienė R. Turininga mokytojų diena Kėdainiuose: apie gimnazijos mokytojų kelionę į Lietuvos centrą// Kaišiadorių aidai, 2019, spalio 18.
 22. Kocienė N. Žiežmarių gimnazijoje – komandinis programavimo maratonas: jame sėkmingai pasirodė ir mūsų gimnazijos moksleiviai// Kaišiadorių aidai, 2019, lapkričio 19.
 23. Grigonienė A. Laiškai muzikoje ir muzika laiškuose: apie gimnazijoje vykusį tradicinį „Rudens kanoną“ // Kaišiadorių aidai, 2019, gruodžio 6.
 24. Rabačiauskienė A. Augustė ir Goda – Kalėdinio atviruko konkurso antros ir trečios vietos laimėtojos: Augustė Tamošiūnaitė – mūsų gimnazijos antrokė// Kaišiadorių aidai, 2019, gruodžio 13.
 25. Demjanovienė R. Klaipėdos „Taško“ teatro jaunieji aktoriai – Algirdo Brazausko gimnazijos moksleivių svečiai: buvo suvaidintas spektaklis „Tu arba tave“ // Kaišiadorių aidai, 2019, gruodžio 17.
 26. Demjanovienė R. „Fotomagijos laboratorija“ Algirdo Brazausko gimnazijoje: kultūros paso programoje moksleiviai susipažino su vienu seniausių fotografinio vaizdo išgavimo būdų - cianotipija// Kaišiadorių aidai, 2019, gruodžio 24.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 100 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1194
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4670953
http://1rxpills.com/