Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Muziejus

Mokykla švenčia 80 - metį (2004 m.)

Apjuosim rankomis mokyklą savo...

Tokio renginio kaišiadoriečiai dar nematė. Į mokyklos kiemą išėjo šimtai Algirdo Brazausko vidurinės mokyklos mokinių, mokytojų. Jie ėmė rikiuotis į ilgą ilgą eilę. Eismas Gedimino gatvėje buvo sustabdytas. Griežė kariškių iš Vilniaus orkestras.

Ir taip susikibę rankomis mokiniai ir mokytojai apjuosė abu mokyklos pastatus: pagrindinį ir pradinių klasių, esantį kitapus gatvės. Tai buvo pagarbos ženklas savo mokyklai, švenčiančiai 80-ąsias metines. Apjuosę rankomis mokyklą visi ją dar ir apėjo ratu. Einant kas kelios minutės per gyvą grandinę vis nuvilnydavo banga – į viršų pakildavo susikibę rankos. Kelionės pabaigoje moksleiviai į padangę paleido kelias dešimtis spalvingų balionų.

Pamaldos, pokalbiai, kava

Jubiliejaus iškilmės prasidėjo pamaldomis Kaišiadorių katedroje, vysk. J. Matulaičio palaiminimu.

Mokykloje vyko pokalbiai, istorijos pamokos apie Lietuvos, Kaišiadorių ir šios mokyklos praeitį.

Šiuo metu mokykloje mokosi 1300 mokinių (iš jų 103 abiturientai), dirba 100 mokytojų.

Susirinko svečių: rajono mero pavaduotojas I. Prakapas, Krašto apsaugos pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės vadas mjr. A. Dapkus, Kaišiadorių 201 kuopos vadas kpt. L. Kirsnys, vidaus tarnybos plk. ltn. M. Tamašauskas, Kaišiadorių miesto seniūnė L. Katelevskienė, urėdas S. Truskauskas ir kt.

Mokyklos direktorius S. Bernikas su svečiais apsilankė puikiai įrengtoje bibliotekoje, kurioje yra mokyklos muziejus.

Klasėse vyko tortų šventės. Visur vyravo šventinė nuotaika.

Šventė sutapo su Užgavėnėmis

Mokyklos stadione moksleivių laukė kareiviška košė. Tai buvo savanorių dovana Užgavėnių proga. O kaipgi be Morės ir didžiulio laužo apsieisi tokia proga! Skambėjo muzika, sukosi čigonaitės, trypė kaukėtieji raguotieji.

 

 

Laikraščio „Kaišiadorių aidai“ redaktorius Jonas Laurinavičius

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2022
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 31 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1013
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5182660
http://1rxpills.com/