Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas

100_1701Lapkričio 25 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas. Pas mus svečiavosi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai. Malonu, kad tarp kariūnų – mūsų mokyklą baigusi, dabar Karo akademijos III kurso studentė Elmyra Baljanaitė.

Sužinojome, kaip tapti Karo akademijos studentu, kaip ten gyvena studentai, kokios tvarkos jie turi laikytis norėdami būti studentais. Svarbiausia kariūno pareiga – ginti Tėvynę. Kariui, kariūnui patikėtas ginklas, kurio turėjimas yra didelė atsakomybė, nes jo negalima be reikalo pakelti, o pakėlus - be garbės nenuleisti. Sužinojome, kaip reikia laikyti profesinio tinkamumo testą, fizinio pasirengimo testą.

Žinoma, ne visi gimnazistai, taip gausiai susirinkę gimnazijos aktų salėje, taps Karo akademijos studentais, bet visi sužinojo, kad yra tokia profesija – ginti Tėvynę.

Mokytoja Rita Marozienė