Lituanisčių bendradarbiavimas

prie brazausku namo- muziejausLapkričio 3 dieną mokyklos bibliotekoje įvyko pirmasis bendras mūsų ir Molėtų gimnazijų lietuvių kalbos mokytojų metodinių grupių susitikimas, kurio tema „Neformalus lietuvių kalbos ugdymas“. Mūsų mokyklos radijo veiklą pristatė mokytojos Liucijos Vinevičienės mokiniai, apie mokyklos laikraščio „Rašaluoti pirštai“ darbus kalbėjo mokytoja Živilė Kursevičienė, apie lietuvių kalbos akademijos Filologijos fakulteto Kūrėjų kurso veiklą papasakojo mokytoja Jovita Gružauskienė, Molėtų gimnazijos neformalų lietuvių kalbos ugdymą pristatė mokytoja  Jolanta Liubeckaitė.

Buvo pasirašyta abiejų gimnazijų lietuvių kalbos mokytojų bendradarbiavimo sutartis, kuria išreikštas noras bendrauti dalinantis gerąja darbo patirtimi, rengiant bendrus projektus, mokytojų ir mokinių susitikimus.

Susitikimo pabaigoje mokytojos lankėsi Brazauskų namuose – muziejuje, kur daugiau sužinojo apie Prezidento A.Brazausko tėvus, šeimos gyvenimą Kaišiadoryse.

Lietuvių kalbos mokytoja J.Lakštauskienė