Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemė"

Kasmet „Protono“ gimnazistai  aktyviai dalyvauja mokslo festivalio renginiuose Kauno technologijos universiteto laboratorijose. Šiemet chemijos laboratorijoje mokiniai ieškojo spalvų rudeniniuose lapuose chromotografijos metodu, nustatė vandens kietumą titrimetriniu metodu, jį suminkštino. Mikrobiologijos laboratorijoje ieškojo gyvybės vandens laše. O po visų laboratorinių darbų bandė ištrūkti iš matematikų sukurtų pabėgimo kambarių.

  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 91 92 93 94 95 96 97

 

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 180 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1068
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5507941
http://1rxpills.com/