Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Geografijos konferencija „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“

Neįprastas šurmulys! Grupelės mokinių traukia į aktų salę. Ten skamba muzika, geografijos mokytoja A.Tamulevičienė apsupta mokinių – taip atrodė aktų salė gruodžio 21 dienos popietę. Pasirodo, visi laukė geografijos klubo „Azimutas“ ir mokytojų A. Tamulevičienės ir O. Jodonytės organizuojamos geografijos konferencijos, kurios tema „Koks gražus mažytis mūsų kraštas“. Įžanginį žodį tarusi geografijos mokytoja prasitarė, kad klubo nariai daug keliauja, taip jiems gimė mintis apie konferenciją, kurioje galėtų pristatyti keturis etnografinius Lietuvos regionus.

Pasiskirstę į grupes klubo nariai plačiai pristatė savo pasirinktą regioną: Žemaitiją, Suvalkiją, Aukštaitiją ir Dzūkiją (geografinė padėtis, gamtos paminklai, miestai, lankytinos vietos, kulinarinis paveldas ir t.t.). Daug sužinojone ir apie Kaišiadorių geležinkelio paveldą, apie tai mums pasakojo konferencijos viešnia, Vytauto Didžiojo Universiteto magistrė Iveta Taparauskaitė. Konferencijos metu sužinojome daugybę įdomių dalykų apie etnografinius regionus, galėjome juos palyginti, pastebėti, kuo kiekvienas yra unikalus. Sužinojome ir daug apie savo kraštą – Kaišiadoris. Pagilinome ne tik geografijos, bet ir istorijos žinias.

Tvyrojo jauki atmosfera, dalyviai drąsūs ir gerai nusiteikę. Nors renginys truko gan ilgai (apie 3 val.), tačiau dauguma žiūrovų sulaukė jo pabaigos. Akivaizdu – šis renginys sudomino ne tik tuos, kuriems patinka geografija, bet ir tuos, kurie nori sužinoti daugiau apie savo mylimą kraštą.

Agnė Petkevičiūtė ir Eglė Dabkevičiūtė, 2h

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 56 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1351
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5707875
http://1rxpills.com/