Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

IT sprendimų kūrimui nereikia ypatingų galių

IMG 20191021 104757 1Spalio 21 dieną gimnazijoje lankėsi Laura Silvanavičiūtė, Women Go Tech programos dalyvė, SWEDBANK programinės įrangos inžinierė. Ji pristatė „Empowering Young Women For the Future of Jobs“ projektą, kurio tikslas yra remiantis merginų asmeninių patirčių istorijų pavyzdžiais mažinti sterotipus apie skirtingų lyčių veiklas ir darbus bei paskatinti 9-12 klasių jaunuolius per jaunųjų bendrovių (anksčiau MMB) verslumo ugdymo programą kurti technologijomis paremtus sprendimus jų aplinkai dar mokyklos suole.

Susitikime dalyvavo pirmų gimnazijos klasių mokiniai. Laura pasakojo, su kokiais iššūkiais ir stereotipais jai teko susidurti kuriant karjerą technologijų srityje, kodėl šiandien svarbios verslumo kompetencijos ir kokias įgyti svarbu jau gimnazijos suole. Programuotoja džiaugiasi, kad pasirinko specialybę, susijusią IT, nes programuojant galima padaryti daug smagių dalykų.

Gimnazistai uždavė Laurai klausimų, į kuriuos ji atsakė ir pademonstravo, kaip galima „kodinti“ muziką, t. y. programuojant ją kurti, paneigė stereotipą, kad „kieti“ programuotojai yra tik vyrai.

 

 Rasa Suslavičienė, ekonomikos ir verslumo mokytoja

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853678
http://1rxpills.com/