Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Matematikų popietė

 

Kovo 14 dieną matematikos gerbėjai paminėjo „PI“ dieną. Gimnazijoje viešėjo gimnazistai iš Vilniaus Žvėryno, Jiezno, Žiežmarių gimnazijų. Svečiai susipažino su Kaišiadorių miestu, lankėsi A. Brazausko muziejuje, Kaišiadorių Atsimainymo katedroje, apžiūrėjo Kaišiadoris nuo geležinkelio tilto.

Popietėje keturios komandos išbandė jėgas matematinėse varžybose, stengėsi kuo daugiau teisingai atrasti sprendimo variantų. po to gimnazistai dalyvavo linksmoje, šmaikščioje popietėje „PI  faktorius“.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/mat_popiete/
 

 Matematikos mokytojos

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 60 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780718
http://1rxpills.com/