Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Mokslo metus užbaigė anglų kalbos akademija

backonysMokslo metus anglų kalbos akademijos gimnazistai užbaigė dviejų dienų renginiu. Penktadienį, paskutiniąją mokslo metų dieną, užsiėmimai vyko mokykloje, o šeštadienį vykome į Bačkonių konferencijų centrą. Į renginį pasikvietėme Žiežmarių gimnazijos gimnazistus. Abi dienas draugavome ir dirbome kartu. Mokytojos Vida Ladienė ir Audronė Nastajienė pasakojo apie akademijos veiklą, supažindinome svečius su gimnazija, kartu ruošėmės ir planavome kitos dienos darbus Bačkonyse.

Šeštadienio rytą sėdome į mokyklos autobusą ir su naujaisiais savo draugais iš Žiežmarių vykome į Bačkonių konferencijų centrą. Ten iš karto pradėjome akademinę veiklą: pasiskirstę komandomis, sugalvojome savo šūkį bei pavadinimą, komandose atlikome daug įdomių užduočių bei kūrybinių darbų, kuriuos vėliau kuo įdomiau pristatėme vieni kitiems. Dirbome ir individualiai – dalyvavome anglų kalbos mažojoje olimpiadoje. Kūrybiškiausios komandos, olimpiados nugalėtojai ir aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti prizais.

Laikas prabėgo nepastebimai greitai, linksmai ir kūrybingai. Džiaugiamės įsigiję naujų draugų, patobulinę savo anglų kalbos kalbėjimo bei rašymo įgūdžius. Tikimės, kad įsižiebusi draugystė ir bendradarbiavimas su Žiežmarių gimnazijos mokiniais tęsis ir kitais mokslo metais.  

Vytautė Pilkytė, Ifg1

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 40 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4385035
http://1rxpills.com/