Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Klubas „Protonas“

Baigiasi pusmetis, o kartu ir tretieji „Protono” gyvavimo metai. O ,,Protonas” tikrai gyvas! Įvairiose klubo veiklose dalyvauja daugiau nei 20 mokinių. Pastaraisiais metais respublikiniuose konkursuose „Mokslo kalvė“, „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“, „Jaunasis tyrėjas“, NJMK, „Idėjų mugė“ dalyvavo net 9 protoniečiai: Arūnė, Kristina, Rimvilė, Miglė, Greta M., Greta G., Laurynas, Arnas, Kęstutis.

Labai džiaugiamės ir klubiečių išvykos į KTU metu užsimezgusiu bendradarbiavimu su profesoriumi Rimantu Venskutoniu. Jo dėka mūsų darbai tikrai ,,ūgtels“, nes gerb. R.Venskutonis sutiko būti mūsų mokinių tiriamųjų darbų moksliniu konsultantu!

Dalyvaujame Baltijos jūros projekto (BJP) veikloje, atliekame oro taršos tyrimus, pavasarį planuojame fenologinius stebėjimus. O štai šių metų gruodžio 9-10 d. Martyna, Gintautė, Rokas ir Rimvilė mūsų veiklą pristatė kasmetinėje BJP konferencijoje „Aplinkos raida“. Kristina parengė ir išsiuntė projekto oro taršos programos atasakaitas, Arūnė ir Samanta tapo BJP konkurso „Miškas įvairiais metų laikais“ laureatėmis.

Manau, kad pats šauniausias renginys, kuriame gruodžio 23 d. Vilniuje teko dalyvauti protoniečiams „Eruditų turnyras“. Jame dalyvavo Laurynas, Arnas, Kristina, Rimvilė, Miglė, Kęstutis ir Šarūnas. Turnyre susirungė net 17 mokinių komandų iš visos Lietuvos (pateko net ne visos norinčios, o tik tos, kurių bent vienas narys yra aktyvus projekto dalyvis). Po smegenis gerokai pasukti privertusios kovos teisę vadintis eruditų eruditais iškovojo komanda iš Šiaulių. Net dvi dienas mokiniams nebuvo kada ilsėtis.

Labai noriu pasidžiaugti klubo narių iniciatyvumu, kūrybingumu.

Klubo „Protonas“ vadovė Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
787
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4395768
http://1rxpills.com/