Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Jaunųjų žurnalistų susitikimas su profesionalais

img_2396Lapkričio 8 dieną „Rašaluotų pirštų“ komandą aplankė Kaišiadorių laikraščio „Atspindžiai“ vyr. redaktorė Virginija Šimkūnienė. Susitikimas vyko mūsų gimnazijos palėpėje, kur prie apskrito stalo labai nuoširdžiai ir laisvai galėjome šnekučiuotis su „Atspindžių“ žurnaliste. Kaišiadorių rajono laikraščio redaktorė pasirodė labai energinga, nuoširdi ir šilta asmenybė. V. Šimkūnienė mums papasakojo savo karjeros istoriją, taip pat sužinojome, kaip atsirado gerai mums visiems žinomas mūsų rajono laikraštis. Redaktorė suteikė mums galimybę pamatyti laikraščio maketą, supažindino su jo parengimo procesu, papasakojo, kokia kartais sunki gali būti žurnalisto duona. V. Šimkūnienė nesigėdydama pasakojo, kokias kartais tenka sunkias ir nemalonias užduotis įvykdyti, kuomet nori paruošti gerą ir objektyvų straipsnį. Trumpai aptarus „Atspindžių“ laikraštį, tema pakrypo apie mūsų „Rašaluotus pirštus“. Redaktorė prisipažino, kad kartais ji pavarto mūsų laikraštį, tačiau nepagailėjo jam kritikos, patarė, ką reikėtų keisti, patobulinti. Ji apgailestavo ir dėl savo laikraščio, nes dėl ekonominės krizės ir mažo finansavimo negali jo plėsti, plačiau rašyti apie kultūrinį Kaišiadorių rajono gyvenimą. Beje, kultūros sritis yra pati įdomiausia ir mieliausia redaktorei. Pokalbio pabaigoje V. Šimkūnienė palinkėjo mums kūrybiškumo, aktyvumo ir ryžto. Ji taip pat kvietė mus kurti, rašyti ir nebijoti viešinti savo darbų. Redaktorė pažymėjo, kad ji visuomet laukia mūsų, jaunųjų žurnalistų, straipsnių, kuriuos ji pažadėjo publikuoti „Atspindžių“ laikraštyje. Juk „žurnalistika – ne mokslas, o amatas, kurį įvaldyti galima tik praktikuojantis“.

Greta B., 4h

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 74 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5780553
http://1rxpills.com/