Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

„Rašaluoti pirštai“ – tarp geriausiųjų!

MLR konfKaip ir kasmet, šiemet gruodžio 2 d. „Rašaluotų pirštų“ komandos atstovai dalyvavo Prienų „Žiburio“ gimnazijoje organizuotoje respublikinėje mokyklinių laikraščių leidėjų konferencijoje „Mokyklinis laikraštis rašo“. Galime didžiuotis, kad patekome į geriausių šalies mokyklinių laikraščių trejetuką. Mus įvertino ne tik Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Palionis, bet ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas D. Radzevičius bei laikinai einanti švietimo ir mokslo ministro pareigas A. Pitrėnienė. Buvome nominuoti už išsamų mokyklos gyvenimo atspindėjimą. Palankūs įvertinimai, dovanos ir šilti žodžiai nudžiugino, o darbo grupėse metu  iš profesionalių žurnalistų ir pedagogų gavome naudingų patarimų, kaip surasti ir kalbinti įdomų pašnekovą, pateikti aktualią ir probleminę informaciją, kaip formuluoti straipsnio pavadinimą, kad mūsų darbas būtų dar kokybiškesnis, o laikraštis nenuviltų skaitytojų.

 

„Rašaluoti pirštai“

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 45 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4385009
http://1rxpills.com/