Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Biologai VDU Kauno botanikos sode

Gegužės 24 d. popietę gimnazijos gamtos mokslų biologijos akademijos nariai aplankė VDU Kauno botanikos sodą. NSO laboratorijoje gimnazistai dalyvavo edukacinėje programoje "Genetinės informacijos vieneto DNR išskyrimas ir pomidoro vaisiaus". Botanikos sodo edukologė Gertrūda Štuopytė patikrino gimnazistų žinias apie DNR sandarą, funkcijas. Mokiniai iš pomidoro vaisiaus išskyrė DNR, kuri gerai matėsi mėgintuvėlyje tirpalo paviršiuje. Darbo pabaigoje atliko užduotis, įtvirtindami įgytas žinias. Baigę edukacinės programos praktines užduotis, pasivaikščiojom po botanikos sodą, grožėjomės čia žydinčiais įvairiaspalviais augalų žiedais. O sodo teritorijoje sutiktas vyr. botaninių kolekcijų kuratorius, vaistinių ir prieskoninių augalų kolekcijos jaunesnysis mokslų darbuotojas Kęstutis Obelevičius mielai prisijungė prie mūsų gimnazistų grupės ir parodė įspūdingiausius, seniausius, įdomiausius, gražiausius sodo augalus ir nuotaikingai apie juos papasakojo.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/sodas16/

Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 68 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853668
http://1rxpills.com/