Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Konkurse „Mano pasaulis - darniai Lietuvai“

Antradienį, vasario 9 dieną, Aleksandro Stulginskio universitete vyko nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ pusfinalis. Čia mus labai svetingai pasitiko, apsilankėme muziejuje, bibliotekoje, biotechnologijų laboratorijoje pamatėme, kaip gaminamas ir tiriamas biodyzelinas. Konkurse mūsų komanda, kurią sudarė Karolina Aleknaitė, Martynas Kursevičius, Monika Kunigonytė, Lukas Andruškevičius ir Gabija Švenčionytė, varžėsi su septyniomis komandom iš Lietuvos gimnazijų. Pradžioje atsakinėti į klausimus sekėsi ne taip gerai, jau buvome praradę viltį apie patekimą į finalą, tačiau paskutiniosiomis minutėmis susiėmėme ir racionaliai mąstydami žaidimą užbaigėme gražiai, o žinios apie Lietuvos etnografiją, gamtą, istoriją ir religiją padėjo mums iškovoti trečią vietą bei teisę dalyvauti kitame etape – finale, kuris vyks kovo 30 d. Vilniuje, Valdovų rūmuose. Ten susitiksime su Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos komanda, Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros, Rietavo L. Ivinskio, Kauno „Varpo“, Raseinių r. Nemakščių M.Mažvydo, Kauno Rokų gimnazijų komandomis. Tikimės, fortūna nuo mūsų nenusisuks ir finale pavyks sužibėti!

asu1 asu2 asu3 asum

Daugiau http://asu.lt/paaiskejo-pirmieji-nacionalinio-konkurso-mano-pasaulis-darniai-lietuvai-finalininkai/

Gabija Švenčionytė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Liepa 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 68 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4375890
http://1rxpills.com/