Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Chemikai VDU

Sausio 21d. gamtos mokslų akademijos chemikai dalyvavo praktiniame seminare VDU aplinkotyros fakultete. Užsiėmimus vedė doktorantė Irma Šveikauskaitė ir docentas Audrius Dėdelė. Mokiniai tyrinėjo kerpes, nustatė oro užterštumo lygį Kaune. Dirbdami su kompiuterinėmis programomis turėjo galimybes modeliuoti oro taršos srautus Kaišiadorių mieste. Įgyti gebėjimai bus naudingi atliekant tiriamuosius darbus.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/VDU15/

 

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 73 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1353
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5721222
http://1rxpills.com/